Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 414: K. Drobiniak - B. Dyk, 17.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 1EW 2 NTE DJ+1 15076.38
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 2EW 3 CxN DA-4 110099.65
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 3EW 3 CN D7-1 5064.48
0411: Ł. Gackowski - S. Lipiński, 1.5, PM 4EW 4 SN C4= 62032.07
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 5NS 5 DN SQ+2 64074.48
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 6NS 3 NTE H7+1 63061.42
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 7NS 4 SN DJ= 62064.71
0418: K. Mielnik - R. Konopka, 19.0, PM 8NS 4 HW H2+1 4500.86
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 9NS 2 SN DA+2 17043.97
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 10NS 2 SE CA+1 14030.62
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 11NS 4 SW D2+1 45086.01
0412: E. Lonska - J. Szulc, 0.0, PM 12NS 4 SE HK-2 10085.27
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 13NS 4 DS HK-1 10022.77
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 14NS 4 SN S6+2 48089.73
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 15NS 5 DW ST-2 10088.87
0417: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 16NS 3 DS S5+2 15065.41
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 17EW 3 HE ST+1 17045.38
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 18EW 3 NTW DQ-2 10013.87
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 19EW 2 DN CA= 9040.72
0416: M. Pawelec - Z. Rychły, 4.5, PM 20EW 3 CW H6+1 13047.25
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 21EW 4 HE S3+1 45040.17
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 22EW 4 SS DJ-1 5074.05
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 23EW 4 SW HK= 62068.38
0420: M. Tomczewska - W. Lewandowski, 11.0, PM 24EW 1 NTE HJ= 9072.85
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 25EW 3 NTW S5+1 63071.06
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 26EW 2 NTE HA-2 20037.29
0419: I. Soroka - L. Korzeniewski, 0.0, PM 27EW 4 CxE H9-2 30013.75
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 28EW 3 NTE D6-2 10032.98
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 29EW 5 SE DK+2 71072.90
0413: L. Koszutowska - A. Koszutowski, 0.0, PM 30EW 2 SN HA= 11026.05
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 31NS 3 HW D7-3 15097.70
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 32NS 3 NTE SJ= 60043.64
0415: K. Zelga - R. Budzik, 24.0, PM 33NS 2 SW DJ-1 5064.44
 +/-
 WYNIK56.04
 MIEJSCE125