Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 40: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
129: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP 17EW 3 NTN HA-5 25063.01
129: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP 18EW 3 DN CQ-2 20093.15
231: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 15NS 5 CE SK= 40035.45
231: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 16NS 3 DS CQ+2 15065.41
333: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 7NS 4 SN H3= 62064.71
333: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 8NS 2 HW SJ+1 14023.97
439: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 11EW 6 HE S3= 98063.31
439: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 12EW 4 CW C2= 13074.31
541: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 13NS 3 SW DT-2 20069.52
541: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 14NS 4 HS S7= 42015.75
637: A. Bojda - W. Kubica, 0.5, DS 19EW 3 DS CJ-1 5063.57
637: A. Bojda - W. Kubica, 0.5, DS 20EW 3 CW DK+1 13047.25
742: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 23EW 3 SW HK+1 17030.07
742: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 24EW 1 NTN H6+1 12021.13
843: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 29NS 5 HN S2-1 10089.16
843: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 30NS 2 SN HK= 11073.95
928: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS 25NS 3 NTE S5+1 63028.94
928: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS 26NS 5 HxS SA-2 5009.11
1032: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 21EW 4 HE S3+2 48064.14
1032: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 22EW 4 SN D8+2 48011.17
1134: L. Haber - S. Zagórski, 7.5, DS 3EW 3 NTN D7-2 10084.83
1134: L. Haber - S. Zagórski, 7.5, DS 4EW 3 SN DA= 14060.00
1236: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 9NS 4 SN S5= 42080.86
1236: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 10NS 3 CE HQ+1 13041.70
1338: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 1EW 3 NTE HK-2 1003.45
1338: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 2EW 4 HE H5-1 5027.93
1444: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 27EW 3 SN S5-2 10081.44
1444: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 28EW 3 NTE D7-3 15010.53
1527: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 5NS 5 DN HK+1 62057.12
1527: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 6NS 4 SE D9+1 65027.86
 +/-
 WYNIK49.43
 MIEJSCE326