Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 397: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1383: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 1EW 3 HW H2-1 5011.38
1383: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 2EW 3 HE H5+1 17047.59
1383: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 3EW 3 CS HK= 11037.93
2384: L. Szkudlarek - M. Wróblewski, 12.0, PM 7EW 4 H xE S2-1 20060.73
2384: L. Szkudlarek - M. Wróblewski, 12.0, PM 8EW 3 HW SJ-1 5031.38
2384: L. Szkudlarek - M. Wróblewski, 12.0, PM 9EW 4 S xN DA+1 6901.73
3385: A. Sękowski - W. Warzała, 30.0, PM 13EW 3 HE DA-1 10066.27
3385: A. Sękowski - W. Warzała, 30.0, PM 14EW 5 D xW SQ-3 5005.31
3385: A. Sękowski - W. Warzała, 30.0, PM 15EW 3 DW S10-1 5021.75
4391: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 19EW 2 DS CJ= 9040.72
4391: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 20EW 3 CW H3+1 13047.25
4391: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 21EW 6 HE S3= 98091.03
5390: J. Drewing - T. Jakubiak, 10.0, PM 25EW 6 CW C2-1 1004.11
5390: J. Drewing - T. Jakubiak, 10.0, PM 26EW 5 D xW C2-2 50032.99
5390: J. Drewing - T. Jakubiak, 10.0, PM 27EW 2 NTW C2-2 10041.58
6389: T. Panek - J. Stanisławowicz, 0.0, PM 31EW 2 SE H5+1 14083.86
6389: T. Panek - J. Stanisławowicz, 0.0, PM 32EW 3 NTE H5+1 63087.44
6389: T. Panek - J. Stanisławowicz, 0.0, PM 33EW 3 S xS C4-4 80099.93
7388: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 4EW 3 DS HA+1 13065.00
7388: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 5EW 5 DN SQ-1 10092.36
7388: A. Kasprzak - M. Samet, 20.0, PM 6EW 4 SE D9+1 65072.14
8387: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 10NS 2 HW H2= 11055.36
8387: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 11NS 4 HE C10+3 51053.24
8387: K. Niemkiewicz - M. Fijałkowski, 7.0, PM 12NS 2 DS CK-1 10057.71
9386: A. Gruca - Z. Pinkiewicz, 18.0, PM 16NS 3 DS CQ+2 15065.41
9386: A. Gruca - Z. Pinkiewicz, 18.0, PM 17NS 4 HE D7-1 5084.25
9386: A. Gruca - Z. Pinkiewicz, 18.0, PM 18NS 3 CE C6+1 13022.43
10396: P. Szczygieł - A. Waleśkiewicz, 6.0, SW/PM 22NS 4 SN S4+1 45072.16
10396: P. Szczygieł - A. Waleśkiewicz, 6.0, SW/PM 23NS 2 SW D8+2 17069.93
10396: P. Szczygieł - A. Waleśkiewicz, 6.0, SW/PM 24NS 2 NTN D9-1 5034.71
 +/-
 WYNIK51.92
 MIEJSCE236