Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 385: A. Sękowski - W. Warzała, 30.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1398: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 7NS 4 SN DJ= 62064.71
1398: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 8NS 2 HW CJ= 11043.97
1398: E. Pinkiewicz - J. Przybyszewski, 23.0, PM 9NS 2 SN C5+2 17043.97
2399: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 10NS 2 HW CA+1 14030.62
2399: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 11NS 3 NTE C10+3 49060.41
2399: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 12NS 2 SE HK-1 5071.06
3397: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 13NS 3 HE DA-1 10033.73
3397: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 14NS 5 D xW SQ-3 50094.69
3397: D. Żabicka - M. Niesłuchowski, 12.0, PM 15NS 3 DW S10-1 5078.25
4406: W. Niewiński - J. Liszewski, 0.0, PM/AMA 16NS 3 DS CQ+2 15065.41
4406: W. Niewiński - J. Liszewski, 0.0, PM/AMA 17NS 2 HE S10+2 17054.62
4406: W. Niewiński - J. Liszewski, 0.0, PM/AMA 18NS 3 CE C3+1 13022.43
5407: D. Podfigurny - G. Kujawiński, 5.0, PM 19NS 2 DS SQ= 9059.28
5407: D. Podfigurny - G. Kujawiński, 5.0, PM 20NS 2 CW H3+3 15034.88
5407: D. Podfigurny - G. Kujawiński, 5.0, PM 21NS 6 HW SA-1 5090.69
6404: J. Piotrowski - J. Wieczorek, 21.0, PM 22NS 4 SN D8+1 45072.16
6404: J. Piotrowski - J. Wieczorek, 21.0, PM 23NS 2 SW C8+3 20058.76
6404: J. Piotrowski - J. Wieczorek, 21.0, PM 24NS 1 NTN D4-1 5034.71
7405: W. Kaliński - M. Kryniewski, 17.0, PM 25NS 3 NTE HJ+2 6607.19
7405: W. Kaliński - M. Kryniewski, 17.0, PM 26NS 4 HN DA= 62076.29
7405: W. Kaliński - M. Kryniewski, 17.0, PM 27NS 2 NTW DQ-1 5040.03
8402: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 28EW 3 NTE D6-2 10032.98
8402: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 29EW 5 H xS C8-1 20024.83
8402: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 30EW 2 SN HK+1 1402.28
9403: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/LB 31EW 2 HW HQ-1 5032.45
9403: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/LB 32EW 3 NTE SJ= 60056.36
9403: R. Góralczyk - P. Gruszczyński, 12.0, ZP/LB 33EW 3 DS H2-1 5050.49
10400: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 1EW 1 NTE HK+2 15076.38
10400: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 2EW 4 HE D6= 42072.41
10400: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 3EW 2 CN HK= 9050.52
 +/-
 WYNIK51.22
 MIEJSCE250