Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 380: R. Opaliński - P. Zawada, 37.0, PK/MA, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1379: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 1NS 3 NTW H6-3 15098.79
2379: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 2NS 4 C xW S2-4 80098.27
3379: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 3NS 4 C xN DJ-1 10015.17
4379: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 4NS 4 SN DA+2 68091.90
5379: J. Rybarski - T. Szemraj, 7.5, PK 5NS 5 DN D3+2 64074.48
6373: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 6NS 4 SE CA+1 65027.86
7373: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 7NS 4 SN DJ= 62064.71
8373: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 8NS 4 HW CJ-2 10087.93
9373: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 9NS 3 SN H8= 14021.90
10373: W. Gruszczyński - J. Kadula, 15.0, PK 10NS 1 NTE DQ+1 12046.37
11374: W. Kaszuba - T. Przybyło, 12.0, PK 11NS 6 NTE C10= 99016.55
12374: W. Kaszuba - T. Przybyło, 12.0, PK 12NS 2 SE HA= 11046.92
13374: W. Kaszuba - T. Przybyło, 12.0, PK 13NS 3 HE C7-1 10033.73
14374: W. Kaszuba - T. Przybyło, 12.0, PK 14NS 4 HS DA+1 45052.57
15374: W. Kaszuba - T. Przybyło, 12.0, PK 15NS 3 CE SK+1 13065.41
16375: J. Wrona - W. Chmiel, 10.0, PK 16NS 3 DS SA+1 13032.71
17375: J. Wrona - W. Chmiel, 10.0, PK 17NS 3 HE S10-1 5084.25
18375: J. Wrona - W. Chmiel, 10.0, PK 18NS 3 NTW DQ-2 10086.13
19375: J. Wrona - W. Chmiel, 10.0, PK 19NS 2 SS CA-1 5036.43
20375: J. Wrona - W. Chmiel, 10.0, PK 20NS 2 HW H3-1 10075.43
21376: R. Przybyło - M. Pietraszek, 25.0, PK 21NS 6 H xE S4= 12101.21
22376: R. Przybyło - M. Pietraszek, 25.0, PK 22NS 4 SN CK+1 45072.16
23376: R. Przybyło - M. Pietraszek, 25.0, PK 23NS 4 SW HK= 62031.62
24376: R. Przybyło - M. Pietraszek, 25.0, PK 24NS 1 NT xN H6= 18089.52
25376: R. Przybyło - M. Pietraszek, 25.0, PK 25NS 3 HW S3+1 17086.81
26377: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 26NS 3 NTN D5-1 10045.02
27377: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 27NS 3 C xE H7-2 30086.25
28377: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 28NS 4 SE D6-2 10067.02
29377: S. Drobot - T. Jędrzejek, 13.0, PK 29NS 5 H xS C8-1 20075.17
30378: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 30NS 3 HE D8= 1409.09
31378: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 31NS 2 HE S6-1 5067.55
32378: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 32NS 3 NTE SJ-1 10085.49
33378: M. Górecki - D. Kulpiński, 14.0, PK 33NS 4 S xW DJ-1 10078.88
 +/-
 WYNIK59.19
 MIEJSCE44