Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 328: D. Kołodziejski - A. Karczmarz, 6.5, WM, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1326: A. Wardziński - P. Gacek, 0.5, MA 25NS 3 NTE S5= 60063.18
1326: A. Wardziński - P. Gacek, 0.5, MA 26NS 4 SS H3= 62076.29
1326: A. Wardziński - P. Gacek, 0.5, MA 27NS 2 NTW S4-2 10058.42
2324: A. Niewiadomski - Z. Garlej, 9.0, MA 22EW 4 SS DJ= 42042.61
2324: A. Niewiadomski - Z. Garlej, 9.0, MA 23EW 4 SW HK= 62068.38
2324: A. Niewiadomski - Z. Garlej, 9.0, MA 24EW 3 CW S6= 11087.46
3319: W. Palmowski - K. Głowacki, 11.5, MA 31EW 2 SE CK= 11058.65
3319: W. Palmowski - K. Głowacki, 11.5, MA 32EW 3 NTE H6= 60056.36
3319: W. Palmowski - K. Głowacki, 11.5, MA 33EW 3 DS C4-1 5050.49
4325: J. Sadowski - J. Plichtowicz, 5.5, MA/WM 7EW 4 SN DJ= 62035.29
4325: J. Sadowski - J. Plichtowicz, 5.5, MA/WM 8EW 2 HW SJ+1 14076.03
4325: J. Sadowski - J. Plichtowicz, 5.5, MA/WM 9EW 4 SS D5-1 5092.07
5322: W. Surmacz - J. Oleksiak, 2.0, MA/- 19NS 2 DS C4+1 11080.41
5322: W. Surmacz - J. Oleksiak, 2.0, MA/- 20NS 3 NTE H10-3 30092.78
5322: W. Surmacz - J. Oleksiak, 2.0, MA/- 21NS 4 HE S3+1 45059.83
6321: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA 1NS 3 NTW S5-1 5088.62
6321: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA 2NS 4 HW CJ= 42027.59
6321: M. Stryczyński - A. Gotz, 4.0, MA 3NS 3 NTN DJ-2 10015.17
7320: K. Dobrzyniecki - W. Adamkiewicz, 9.0, MA/WM 16NS 3 DN SA+1 13032.71
7320: K. Dobrzyniecki - W. Adamkiewicz, 9.0, MA/WM 17NS 4 HE S10= 42022.09
7320: K. Dobrzyniecki - W. Adamkiewicz, 9.0, MA/WM 18NS 3 NTE DQ-2 10086.13
8327: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 10EW 2 HW CA-1 10026.13
8327: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 11EW 3 NTW D3+2 46018.09
8327: A. Andrejczyk - G. Andrejczyk, 5.0, MA 12EW 4 CW H7= 13074.31
9329: A. Mazur - J. Milewski, 3.0, MA 13NS 3 S xW D10-2 50088.18
9329: A. Mazur - J. Milewski, 3.0, MA 14NS 5 HS S7= 45052.57
9329: A. Mazur - J. Milewski, 3.0, MA 15NS 6 CE SK-1 5078.25
11323: J. Pałysa - B. Jaskulski, 5.5, MA 4EW 4 SN H8-1 10080.00
11323: J. Pałysa - B. Jaskulski, 5.5, MA 5EW 5 DN D6-1 10092.36
11323: J. Pałysa - B. Jaskulski, 5.5, MA 6EW 4 SE CA+1 65072.14
 +/-
 WYNIK61.75
 MIEJSCE25