Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1318: K. Kasperkiewicz - M. Cieniewicz, 3.0, MA 21NS 4 S xS CA-2 50023.79
1318: K. Kasperkiewicz - M. Cieniewicz, 3.0, MA 22NS 3 NTN SJ-4 2002.06
2306: M. Swoboda - T. Gellert, 2.0, MA 23NS 4 SW HK= 62031.62
2306: M. Swoboda - T. Gellert, 2.0, MA 24NS 1 NTN SJ+1 12078.87
3310: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 1.0, MA 25NS 3 HW D6+1 17086.81
3310: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 1.0, MA 26NS 4 HS DQ= 62076.29
4299: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.5, MA 27NS 5 C xE H7-3 50094.16
4299: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.5, MA 28NS 3 NTW C3-3 15089.47
5300: P. Skowroński - M. Szakun, 3.0, -/MA 29NS 5 H xS SA-1 20075.17
5300: P. Skowroński - M. Szakun, 3.0, -/MA 30NS 3 HE SA= 1409.09
6297: J. Matusiak - K. Matusiak, 4.0, MA 1NS 3 DN SQ-3 15023.62
6297: J. Matusiak - K. Matusiak, 4.0, MA 2NS 5 H xW S2-1 10083.10
7302: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 3NS 3 CN D7-1 5035.52
7302: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 4NS 4 SN S5= 62067.93
8314: F. Parol - P. Łukianiuk, 4.5, MA 5NS 3 CS D5+2 15020.31
8314: F. Parol - P. Łukianiuk, 4.5, MA 6NS 3 NTE D9+1 63061.42
9309: M. Wachowska - K. Klimczak, 0.0, MA 7NS 5 SN H2= 65087.89
9309: M. Wachowska - K. Klimczak, 0.0, MA 8NS 1 NTW H2-1 5068.62
10298: S. Rokicki - J. Noworol, 3.5, MA 9NS 3 SN S5+1 17043.97
10298: S. Rokicki - J. Noworol, 3.5, MA 10NS 3 NTW H5-1 10073.87
11317: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.5, MA 11NS 3 NTE D8+2 46081.91
11317: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.5, MA 12NS 3 SE HK-1 5071.06
12296: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 13NS 3 SN HQ-3 3005.82
12296: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 14NS 5 HS DA= 45052.57
13304: L. Ostrowska - J. Urbanowicz, 4.5, MA 15NS 3 CE D7+3 17048.63
13304: L. Ostrowska - J. Urbanowicz, 4.5, MA 16NS 3 DS CQ+2 15065.41
14311: I. Worwa-Głuchowska - A. Reda, 1.0, -/MA 17NS 4 HE S10= 42022.09
14311: I. Worwa-Głuchowska - A. Reda, 1.0, -/MA 18NS 3 HE S6= 14013.36
15305: J. Oleksiewicz - A. Rzechuła, 4.5, MA 19NS 2 HN CA+1 14097.59
15305: J. Oleksiewicz - A. Rzechuła, 4.5, MA 20NS 3 NTE H10-2 20084.88
 +/-
 WYNIK55.90
 MIEJSCE130