Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 311: I. Worwa-Głuchowska - A. Reda, 1.0, -/MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1308: D. Szywalska - J. Karczmarczyk, 0.5, MA 15NS 3 SS CQ-2 20046.75
1308: D. Szywalska - J. Karczmarczyk, 0.5, MA 16NS 1 SW HA+1 1107.53
2307: D. Trojnara - B. Kamiński, 4.5, MA 13EW 3 S xW D3-2 50011.82
2307: D. Trojnara - B. Kamiński, 4.5, MA 14EW 4 SN D10+1 45047.43
3297: J. Matusiak - K. Matusiak, 4.0, MA 7EW 4 SS DQ-1 10077.85
3297: J. Matusiak - K. Matusiak, 4.0, MA 8EW 3 HW DA-1 5031.38
5294: M. Jefremienko - S. Rękas, 0.0, MA 9EW 2 SN DA+3 20036.03
5294: M. Jefremienko - S. Rękas, 0.0, MA 10EW 3 CE DQ-1 10026.13
6315: K. Frąckiewicz - A. Smoluchowska, 1.0, MA/- 27NS 5 C xE H2-3 50094.16
6315: K. Frąckiewicz - A. Smoluchowska, 1.0, MA/- 28NS 3 NTE D6-1 5042.63
7313: W. Słysz - M. Melsztyński, 2.0, MA 1NS 1 NTE H9= 9073.28
7313: W. Słysz - M. Melsztyński, 2.0, MA 2NS 3 HE D6+1 17052.41
8304: L. Ostrowska - J. Urbanowicz, 4.5, MA 19EW 2 SS C4= 11019.59
8304: L. Ostrowska - J. Urbanowicz, 4.5, MA 20EW 3 SS DJ-2 20081.44
9305: J. Oleksiewicz - A. Rzechuła, 4.5, MA 21NS 4 HE S3+3 51022.59
9305: J. Oleksiewicz - A. Rzechuła, 4.5, MA 22NS 3 NTN SJ+2 46081.79
10303: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 25EW 3 NTE D2= 60036.82
10303: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 26EW 4 SS C3-2 20074.05
11302: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 23NS 4 SW HK= 62031.62
11302: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 24NS 2 NTN D4-2 10019.07
12317: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.5, MA 5EW 3 DN C10+3 17070.83
12317: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.5, MA 6EW 4 SE CA= 62018.86
13301: J. Jeleński - T. Kołodziejski, 0.0, 3EW 3 NTN HK-4 20098.45
13301: J. Jeleński - T. Kołodziejski, 0.0, 4EW 4 SN H5-1 10080.00
14312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA 17EW 4 HE S10= 42077.91
14312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA 18EW 3 HE S6= 14086.64
15306: M. Swoboda - T. Gellert, 2.0, MA 11NS 3 NTE C8+3 49060.41
15306: M. Swoboda - T. Gellert, 2.0, MA 12NS 3 CW S8+1 13025.69
 +/-
 WYNIK51.18
 MIEJSCE252