Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 306: M. Swoboda - T. Gellert, 2.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1301: J. Jeleński - T. Kołodziejski, 0.0, 9EW 2 SN DA+3 20036.03
1301: J. Jeleński - T. Kołodziejski, 0.0, 10EW 1 NTE DQ-1 10026.13
2312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA 23EW 4 SW HK= 62068.38
2312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA 24EW 1 NTN SJ+1 12021.13
3300: P. Skowroński - M. Szakun, 3.0, -/MA 17NS 4 HE S10= 42022.09
3300: P. Skowroński - M. Szakun, 3.0, -/MA 18NS 2 CW H6+2 13022.43
4308: D. Szywalska - J. Karczmarczyk, 0.5, MA 21NS 4 DW C4+1 15082.41
4308: D. Szywalska - J. Karczmarczyk, 0.5, MA 22NS 4 SN S10+1 45072.16
5307: D. Trojnara - B. Kamiński, 4.5, MA 19EW 2 DS CJ-1 5063.57
5307: D. Trojnara - B. Kamiński, 4.5, MA 20EW 3 SS DJ-2 20081.44
6309: M. Wachowska - K. Klimczak, 0.0, MA 13EW 3 DS S6-1 10077.23
6309: M. Wachowska - K. Klimczak, 0.0, MA 14EW 4 HS DK+1 45047.43
8294: M. Jefremienko - S. Rękas, 0.0, MA 15EW 3 SS C2-4 40064.55
8294: M. Jefremienko - S. Rękas, 0.0, MA 16EW 1 SW HA+1 11092.47
9315: K. Frąckiewicz - A. Smoluchowska, 1.0, MA/- 3NS 2 DW CA= 9023.28
9315: K. Frąckiewicz - A. Smoluchowska, 1.0, MA/- 4NS 4 SN DA-1 10020.00
10313: W. Słysz - M. Melsztyński, 2.0, MA 7NS 4 SN DJ-1 10022.15
10313: W. Słysz - M. Melsztyński, 2.0, MA 8NS 4 HW SJ-2 10087.93
11318: K. Kasperkiewicz - M. Cieniewicz, 3.0, MA 25EW 4 HW HA= 62057.53
11318: K. Kasperkiewicz - M. Cieniewicz, 3.0, MA 26EW 4 HS C5-1 10054.98
12310: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 1.0, MA 27NS 4 HN C2= 42089.00
12310: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 1.0, MA 28NS 3 NTW C3-3 15089.47
13303: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 1EW 1 HW S8+1 11046.90
13303: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 2EW 2 HE D7+2 17047.59
14298: S. Rokicki - J. Noworol, 3.5, MA 29NS 5 H xS CQ-1 20075.17
14298: S. Rokicki - J. Noworol, 3.5, MA 30NS 2 CS H9+1 11073.95
15311: I. Worwa-Głuchowska - A. Reda, 1.0, -/MA 11EW 3 NTE C8+3 49039.59
15311: I. Worwa-Głuchowska - A. Reda, 1.0, -/MA 12EW 3 CW S8+1 13074.31
 +/-
 WYNIK56.40
 MIEJSCE111