Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 305: J. Oleksiewicz - A. Rzechuła, 4.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1310: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 1.0, MA 13NS 3 CN HQ-2 2009.42
1310: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 1.0, MA 14NS 4 SS DA+1 45052.57
2308: D. Szywalska - J. Karczmarczyk, 0.5, MA 17NS 3 HE S10+2 20038.53
2308: D. Szywalska - J. Karczmarczyk, 0.5, MA 18NS 2 DN CQ= 9076.54
3307: D. Trojnara - B. Kamiński, 4.5, MA 15EW 6 D xW CJ-4 8001.03
3307: D. Trojnara - B. Kamiński, 4.5, MA 16EW 3 DS CQ= 11078.94
4302: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 9EW 2 SN H8= 11086.21
4302: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 10EW 4 HW H2-3 3005.02
6294: M. Jefremienko - S. Rękas, 0.0, MA 11EW 6 HE S4= 98063.31
6294: M. Jefremienko - S. Rękas, 0.0, MA 12EW 2 SW C8= 11053.08
7315: K. Frąckiewicz - A. Smoluchowska, 1.0, MA/- 29NS 5 H xS SA-1 20075.17
7315: K. Frąckiewicz - A. Smoluchowska, 1.0, MA/- 30NS 2 SN HA= 11073.95
8313: W. Słysz - M. Melsztyński, 2.0, MA 3NS 1 NTN H3+1 12072.59
8313: W. Słysz - M. Melsztyński, 2.0, MA 4NS 2 SN DA= 11032.24
9311: I. Worwa-Głuchowska - A. Reda, 1.0, -/MA 21EW 4 HE S3+3 51077.41
9311: I. Worwa-Głuchowska - A. Reda, 1.0, -/MA 22EW 3 NTN SJ+2 46018.21
10318: K. Kasperkiewicz - M. Cieniewicz, 3.0, MA 23NS 2 SW HK+2 17069.93
10318: K. Kasperkiewicz - M. Cieniewicz, 3.0, MA 24NS 1 NTN D4-1 5034.71
11303: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 27EW 4 DN HK-2 10081.44
11303: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 28EW 3 NTE D6= 40084.21
12314: F. Parol - P. Łukianiuk, 4.5, MA 25NS 2 S xN H2-2 30082.19
12314: F. Parol - P. Łukianiuk, 4.5, MA 26NS 4 SS C3-2 20025.95
13296: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 7EW 5 DS S5-1 10077.85
13296: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 8EW 2 HW SJ+1 14076.03
14301: J. Jeleński - T. Kołodziejski, 0.0, 5EW 3 DN HK+3 17070.83
14301: J. Jeleński - T. Kołodziejski, 0.0, 6EW 4 SE CA+1 65072.14
15312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA 19EW 2 HN CA+1 1402.41
15312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA 20EW 3 NTE H10-2 20015.12
 +/-
 WYNIK53.82
 MIEJSCE185