Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 299: R. Kowalewicz - A. Sobula, 4.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1296: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 3NS 3 CN D7+1 13075.86
1296: W. Starkiewicz - J. Wadowski, 3.5, MA 4NS 4 SN DA+2 68091.90
2318: K. Kasperkiewicz - M. Cieniewicz, 3.0, MA 15EW 2 CE SK+3 15045.21
2318: K. Kasperkiewicz - M. Cieniewicz, 3.0, MA 16EW 4 DS SA+2 17011.30
3301: J. Jeleński - T. Kołodziejski, 0.0, 13EW 3 HE C10-1 10066.27
3301: J. Jeleński - T. Kołodziejski, 0.0, 14EW 4 SN D10+1 45047.43
4312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA 27EW 5 C xE H7-3 5005.84
4312: J. Ratter - P. Makohin, 2.5, MA 28EW 3 NTW C3-3 15010.53
5302: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 21NS 4 HE S3+1 45059.83
5302: F. Czechowski - M. Janota, 3.5, MA 22NS 3 CN SJ+2 15042.10
6308: D. Szywalska - J. Karczmarczyk, 0.5, MA 25NS 3 NTE D3= 60063.18
6308: D. Szywalska - J. Karczmarczyk, 0.5, MA 26NS 5 S xS DQ-2 5009.11
7307: D. Trojnara - B. Kamiński, 4.5, MA 23EW 4 SW HK= 62068.38
7307: D. Trojnara - B. Kamiński, 4.5, MA 24EW 1 NTE HJ-1 5053.61
8317: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.5, MA 17EW 4 HE S9-2 1005.48
8317: J. Wieczorek - J. Brzózy, 2.5, MA 18EW 3 CW H4= 11059.08
10294: M. Jefremienko - S. Rękas, 0.0, MA 19EW 2 DS SQ-1 5063.57
10294: M. Jefremienko - S. Rękas, 0.0, MA 20EW 3 CW S10+2 15065.12
11315: K. Frąckiewicz - A. Smoluchowska, 1.0, MA/- 7EW 5 H xE S10-2 50055.36
11315: K. Frąckiewicz - A. Smoluchowska, 1.0, MA/- 8EW 2 HW SJ= 11056.03
12313: W. Słysz - M. Melsztyński, 2.0, MA 11NS 4 SW HJ+2 48071.84
12313: W. Słysz - M. Melsztyński, 2.0, MA 12NS 3 CW SQ+1 13025.69
13310: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 1.0, MA 29EW 4 SW H9+3 71072.90
13310: I. Ziółkowska - A. Ziółkowski, 1.0, MA 30EW 2 HE D3= 11082.86
14300: P. Skowroński - M. Szakun, 3.0, -/MA 1NS 3 NTE HK-1 5088.62
14300: P. Skowroński - M. Szakun, 3.0, -/MA 2NS 4 HE D6= 42027.59
15303: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 5EW 3 CS D5+2 15079.69
15303: A. Seiler - J. Sowiński, 4.0, MA 6EW 4 SE CA+1 65072.14
 +/-
 WYNIK52.73
 MIEJSCE217