Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 290: M. Czajkowska - M. Potocki, 3.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1293: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 27NS 2 SN HK-2 10018.56
1293: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 28NS 3 NTE D6-2 10067.02
2291: A. Nieżurawski - M. Tuczyński, 3.5, MA 29NS 4 SW D6+3 71027.10
2291: A. Nieżurawski - M. Tuczyński, 3.5, MA 30NS 2 SN HA= 11073.95
3289: G. Rzeczycka - Z. Rzeczycki, 2.0, MA 1NS 2 NTE HK-1 5088.62
3289: G. Rzeczycka - Z. Rzeczycki, 2.0, MA 2NS 2 HE D6+1 14059.31
4287: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 3NS 3 NTN DJ-4 2001.55
4287: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 4NS 4 SN DA+2 68091.90
5285: E. Kossowska - B. Chomentowski, 6.5, MA 5NS 3 DN SQ+3 17029.17
5285: E. Kossowska - B. Chomentowski, 6.5, MA 6NS 4 SE CA+1 65027.86
6283: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.5, -/MA 7NS 4 SN H3-1 10022.15
6283: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.5, -/MA 8NS 4 HW SJ-1 5068.62
7281: G. Jaskulska - E. Krusiewicz, 7.5, MA 9NS 4 C xE HA-3 80099.48
7281: G. Jaskulska - E. Krusiewicz, 7.5, MA 10NS 3 CE HQ= 11055.36
8278: E. Fiejka - E. Pietrzykowska, 0.0, 11NS 6 HE C10= 98036.69
8278: E. Fiejka - E. Pietrzykowska, 0.0, 12NS 3 SE HK-1 5071.06
9276: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 13NS 3 DS S8= 11045.55
9276: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 14NS 4 HS DA+1 45052.57
10274: I. Pruszko - L. Klader, 4.5, MA 15NS 3 NTE SK= 40035.45
10274: I. Pruszko - L. Klader, 4.5, MA 16NS 3 DS SA= 11021.06
11272: J. Orłowska - M. Jaroszkiewicz, 3.5, MA 17EW 3 HE S10+1 17045.38
11272: J. Orłowska - M. Jaroszkiewicz, 3.5, MA 18EW 3 NTW H4-1 5035.10
12270: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 19EW 4 DS CJ-1 5063.57
12270: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 20EW 3 S xN HA= 7301.03
13268: J. Wawrowski - S. Andrejas, 4.0, MA 21EW 6 HE SK-1 509.31
13268: J. Wawrowski - S. Andrejas, 4.0, MA 22EW 4 CS S6= 13062.54
14266: W. Urbanowicz - R. Rozman, 4.5, MA 23EW 3 SW HK+1 17030.07
14266: W. Urbanowicz - R. Rozman, 4.5, MA 24EW 3 NT xE D8-3 5002.75
15295: M. Makarewicz - L. Tylec, 4.5, MA 25EW 3 NTW S3= 60036.82
15295: M. Makarewicz - L. Tylec, 4.5, MA 26EW 4 NT xN S6-1 20074.05
 +/-
 WYNIK45.12
 MIEJSCE463