Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 288: M. Buduła - R. Przybysz, 3.5, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1291: A. Nieżurawski - M. Tuczyński, 3.5, MA 25NS 4 HW C8+1 65015.07
1291: A. Nieżurawski - M. Tuczyński, 3.5, MA 26NS 6 SN DA-2 20025.95
2289: G. Rzeczycka - Z. Rzeczycki, 2.0, MA 27NS 3 CE D6-2 10058.42
2289: G. Rzeczycka - Z. Rzeczycki, 2.0, MA 28NS 2 NTW DJ= 12026.67
3287: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 29NS 6 H xS C8-2 50057.17
3287: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 30NS 4 CS H10-1 5031.99
4285: E. Kossowska - B. Chomentowski, 6.5, MA 1NS 3 CE HK-1 5088.62
4285: E. Kossowska - B. Chomentowski, 6.5, MA 2NS 4 HE D6+1 45010.86
5283: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.5, -/MA 3NS 2 CN HK= 9049.48
5283: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.5, -/MA 4NS 4 SN DA+1 65081.72
6281: G. Jaskulska - E. Krusiewicz, 7.5, MA 5NS 5 DN D3+2 64074.48
6281: G. Jaskulska - E. Krusiewicz, 7.5, MA 6NS 4 SE CA+1 65027.86
7278: E. Fiejka - E. Pietrzykowska, 0.0, 7NS 4 SN HK+1 65087.89
7278: E. Fiejka - E. Pietrzykowska, 0.0, 8NS 2 HW SJ= 11043.97
8276: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 9NS 4 SN S2-2 1002.07
8276: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 10NS 2 SW H5= 11055.36
9274: I. Pruszko - L. Klader, 4.5, MA 11NS 4 SW D3+2 48071.84
9274: I. Pruszko - L. Klader, 4.5, MA 12NS 3 SW DQ-3 15096.75
10272: J. Orłowska - M. Jaroszkiewicz, 3.5, MA 13NS 4 HE H8-1 10033.73
10272: J. Orłowska - M. Jaroszkiewicz, 3.5, MA 14NS 4 HS S7+1 45052.57
11270: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 15EW 3 NTE SK+1 43078.08
11270: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 16EW 4 DS SA= 13067.29
12268: J. Wawrowski - S. Andrejas, 4.0, MA 17EW 2 HE S10= 11024.32
12268: J. Wawrowski - S. Andrejas, 4.0, MA 18EW 3 CW H4= 11059.08
13266: W. Urbanowicz - R. Rozman, 4.5, MA 19EW 3 DS SQ= 11019.59
13266: W. Urbanowicz - R. Rozman, 4.5, MA 20EW 1 NTW S10-1 10024.57
14295: M. Makarewicz - L. Tylec, 4.5, MA 21EW 6 HE S3= 98091.03
14295: M. Makarewicz - L. Tylec, 4.5, MA 22EW 4 SS DJ= 42042.61
15293: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 23EW 4 SW HK= 62068.38
15293: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 24EW 2 CS SA-1 5065.29
 +/-
 WYNIK51.09
 MIEJSCE255