Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 28: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
141: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 7EW 4 SN H3= 62035.29
141: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 8EW 2 HW CJ+2 17090.69
244: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 3EW 1 NTN S6-1 5064.48
244: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 4EW 4 SN C4-1 10080.00
330: R. Rolka - M. Krzypkowski, 6.5, DS 11NS 4 HE S3+2 48071.84
330: R. Rolka - M. Krzypkowski, 6.5, DS 12NS 2 HN C4= 11090.58
432: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 23EW 4 SW HK= 62068.38
432: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 24EW 1 NTxN D4+1 2804.81
534: L. Haber - S. Zagórski, 7.5, DS 21NS 4 HE DK+1 45059.83
534: L. Haber - S. Zagórski, 7.5, DS 22NS 4 SS DJ= 42057.39
636: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 13NS 3 HE DA= 14015.24
636: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 14NS 5 HS DA= 45052.57
727: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 17EW 3 NTW CA+2 46096.40
727: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 18EW 1 NTW DQ= 9046.40
829: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP 19NS 2 DS CJ+1 11080.41
829: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP 20NS 3 CW H3+1 13052.75
940: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS 25EW 3 NTE S5+1 63071.06
940: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS 26EW 5 HxS SA-2 50090.89
1042: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 29EW 5 SW H3+2 71072.90
1042: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 30EW 2 CS H2+1 11026.05
1143: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 5NS 5 DN SQ+2 64074.48
1143: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 6NS 3 NTW DA+1 63061.42
1231: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 1NS 1 NTE HK+1 12042.24
1231: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 2NS 3 SN S7= 14087.76
1335: H. Nowiński - Z. Sosna, 8.0, DS 27EW 2 NTW HJ-1 5059.97
1335: H. Nowiński - Z. Sosna, 8.0, DS 28EW 2 SW DJ= 11070.35
1437: A. Bojda - W. Kubica, 0.5, DS 9EW 1 DW SA-1 10086.90
1437: A. Bojda - W. Kubica, 0.5, DS 10EW 2 HW CA+2 17081.49
1539: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 15NS 3 NTE SK= 40035.45
1539: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 16NS 3 DS CQ+2 15065.41
 +/-
 WYNIK63.11
 MIEJSCE19