Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 27: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
144: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 1EW 2 HxS CQ-3 50097.93
144: A. Słowik - M. Słowik, 6.0, DS 2EW 4 HE D7+1 45089.14
229: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP 9NS 3 SN DA+2 20063.97
229: A. Chodowski - S. Greszta, 3.0, DS/OP 10NS 3 SW D5-2 20087.02
331: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 21EW 4 HE S3+1 45040.17
331: J. Drozdowski - P. Kulesza, 19.0, DS 22EW 4 SN D8-1 5074.05
433: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 19NS 2 DS HT+1 11080.41
433: J. Więcławski - A. Sobina, 7.0, DS 20NS 2 NTW ST+4 24012.89
535: H. Nowiński - Z. Sosna, 8.0, DS 11NS 3 NTE S3+3 49060.41
535: H. Nowiński - Z. Sosna, 8.0, DS 12NS 2 SE HK-1 5071.06
641: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 15EW 5 CE SK= 40064.55
641: R. Łukomski - Z. Malkiewicz, 7.0, DS 16EW 3 DS S4+1 13067.29
728: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS 17NS 3 NTW CA+2 4603.60
728: D. Budnik - K. Obłój, 6.5, DS 18NS 1 NTW DQ= 9053.60
839: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 23EW 3 SW HK+1 17030.07
839: S. Nadkierniczny - J. Marcinkowski, 7.0, DS 24EW 2 NTS SA= 12021.13
942: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 27EW 2 NTW SK-1 5059.97
942: P. Klubiński - A. Jankowska, 12.0, DS 28EW 3 NTE D6-2 10032.98
1043: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 3NS 2 DW CA-1 10052.41
1043: A. Litwiński - P. Litwiński, 12.0, DS 4NS 3 DS HA+1 13035.00
1130: R. Rolka - M. Krzypkowski, 6.5, DS 29NS 5 SxE DK-1 20091.78
1130: R. Rolka - M. Krzypkowski, 6.5, DS 30NS 3 HE D8-1 5044.76
1234: L. Haber - S. Zagórski, 7.5, DS 25EW 3 NTE SJ+1 63071.06
1234: L. Haber - S. Zagórski, 7.5, DS 26EW 3 CS D8-2 20074.05
1336: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 7EW 4 SN H3= 62035.29
1336: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 8EW 4 HW DA-2 10012.07
1438: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 13NS 3 DS HA= 11045.55
1438: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 14NS 4 SS DA+1 45052.57
1540: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS 5EW 5 DN HK+1 62042.88
1540: M. Motykiewicz - W. Kubiński, 8.0, DS 6EW 4 SE D9+1 65072.14
 +/-
 WYNIK54.66
 MIEJSCE159