Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 267: J. Serwatowska - B. Dejnakowski, 4.0, MA, MA/262

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1268: J. Wawrowski - S. Andrejas, 4.0, MA 3NS 4 DW CA-3 30088.96
1268: J. Wawrowski - S. Andrejas, 4.0, MA 4NS 4 SN H4-1 10020.00
2266: W. Urbanowicz - R. Rozman, 4.5, MA 5NS 5 DN SQ+2 64074.48
2266: W. Urbanowicz - R. Rozman, 4.5, MA 6NS 4 SE CA+1 65027.86
3295: M. Makarewicz - L. Tylec, 4.5, MA 7NS 4 SN C8+1 65087.89
3295: M. Makarewicz - L. Tylec, 4.5, MA 8NS 2 HW S7+2 1709.31
4293: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 9NS 2 SN DA+2 17043.97
4293: M. Grabiec - M. Szczurek, 7.0, MP/- 10NS 1 NTE DQ+1 12046.37
5291: A. Nieżurawski - M. Tuczyński, 3.5, MA 11NS 5 HE S3+2 51053.24
5291: A. Nieżurawski - M. Tuczyński, 3.5, MA 12NS 3 CW H7+1 13025.69
6289: G. Rzeczycka - Z. Rzeczycki, 2.0, MA 13NS 4 HE DA-3 30080.65
6289: G. Rzeczycka - Z. Rzeczycki, 2.0, MA 14NS 4 HS DA+1 45052.57
7287: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 15NS 5 CE D7+1 42026.54
7287: A. Nożyńska - P. Tokarski, 3.0, MA 16NS 3 DS SA+2 15065.41
8285: E. Kossowska - B. Chomentowski, 6.5, MA 17NS 4 HE S10-2 10094.52
8285: E. Kossowska - B. Chomentowski, 6.5, MA 18NS 3 NTW DA= 4002.06
9283: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.5, -/MA 19NS 3 DS CJ-2 10017.87
9283: J. Wasiljew - M. Mańkowski, 1.5, -/MA 20NS 3 SS DJ-2 20018.56
10281: G. Jaskulska - E. Krusiewicz, 7.5, MA 21NS 5 HE S3= 45059.83
10281: G. Jaskulska - E. Krusiewicz, 7.5, MA 22NS 4 SN D8-1 5025.95
11278: E. Fiejka - E. Pietrzykowska, 0.0, 23EW 4 SW HK= 62068.38
11278: E. Fiejka - E. Pietrzykowska, 0.0, 24EW 3 HE D8-3 15014.61
12276: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 25EW 3 NTE D5+1 63071.06
12276: A. Altman - B. Warzyszyńska, 0.0, 26EW 4 CE SK-5 50032.99
13274: I. Pruszko - L. Klader, 4.5, MA 27EW 3 DN HK-1 5071.65
13274: I. Pruszko - L. Klader, 4.5, MA 28EW 3 NTE D3-3 15010.53
14272: J. Orłowska - M. Jaroszkiewicz, 3.5, MA 29EW 4 SE HA+3 71072.90
14272: J. Orłowska - M. Jaroszkiewicz, 3.5, MA 30EW 3 CS H2= 11026.05
15270: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 1EW 2 SS DJ-3 15076.38
15270: T. Mroczek - T. Przegaliński, 2.0, MA 2EW 2 SN DA+1 14012.24
 +/-
 WYNIK45.95
 MIEJSCE432