Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 261: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1225: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 22NS 4 SS H8= 42057.39
1225: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 23NS 3 NTE D6-1 10090.03
1225: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 24NS 2 H xE S8-1 10064.60
2237: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 25NS 4 HW S9+1 65015.07
2237: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 26NS 5 HN S6-1 10045.02
2237: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 27NS 2 HN C8+1 14073.71
3236: J. Olszewski - J. Zabrocki, 9.0, MA 28NS 3 NTE D7-1 5042.63
3236: J. Olszewski - J. Zabrocki, 9.0, MA 29NS 4 HS CQ= 62093.88
3236: J. Olszewski - J. Zabrocki, 9.0, MA 30NS 3 HE SA-1 5044.76
4234: Z. Dumała - A. Musiał, 8.0, MA 1NS 3 DN SQ-3 15023.62
4234: Z. Dumała - A. Musiał, 8.0, MA 2NS 2 HE D6+2 17052.41
4234: Z. Dumała - A. Musiał, 8.0, MA 3NS 1 NTN S6= 9049.48
5232: A. Makarewicz - J. Stępiński, 23.0, DS/OP 4NS 4 SN C2+1 65081.72
5232: A. Makarewicz - J. Stępiński, 23.0, DS/OP 5NS 6 CS HA-1 1007.64
5232: A. Makarewicz - J. Stępiński, 23.0, DS/OP 6NS 3 NTE D9+1 63061.42
6263: M. Dąbrowski - W. Niewiadomski, 11.5, OP/MA 7NS 5 H xE S4-3 80096.88
6263: M. Dąbrowski - W. Niewiadomski, 11.5, OP/MA 8NS 4 HW CJ-2 10087.93
6263: M. Dąbrowski - W. Niewiadomski, 11.5, OP/MA 9NS 3 S xN C6+2 73098.62
7264: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 10NS 2 HW CA= 11055.36
7264: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 11NS 6 SW C5= 98036.69
7264: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 12NS 3 CE DQ+1 13025.69
8229: M. Błoński - R. Błoński, 0.0, 13EW 1 SN HQ-2 20090.58
8229: M. Błoński - R. Błoński, 0.0, 14EW 5 D xW CA-2 30087.50
8229: M. Błoński - R. Błoński, 0.0, 15EW 5 C xE SK= 55085.96
9227: J. Kostrzewa - W. Bielecki, 11.0, MA 16EW 3 DS SA+2 15034.59
9227: J. Kostrzewa - W. Bielecki, 11.0, MA 17EW 3 NTE C6-4 2001.54
9227: J. Kostrzewa - W. Bielecki, 11.0, MA 18EW 3 NTW DA-2 10013.87
10250: K. Stenzel - S. Sommer, 9.0, MA 19EW 2 HS D2-1 5063.57
10250: K. Stenzel - S. Sommer, 9.0, MA 20EW 3 NTE D8-3 3007.22
10250: K. Stenzel - S. Sommer, 9.0, MA 21EW 4 HE DK+1 45040.17
 +/-
 WYNIK54.32
 MIEJSCE171