Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 256: Z. Skibicki - I. Grynczewski, 9.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1237: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 19NS 2 DS C10= 9059.28
1237: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 20NS 2 CW CA+2 13052.75
1237: H. Brodawski - S. Młynarczuk, 31.0, MA 21NS 6 HE S9-1 5090.69
2236: J. Olszewski - J. Zabrocki, 9.0, MA 22NS 4 SN SJ= 42057.39
2236: J. Olszewski - J. Zabrocki, 9.0, MA 23NS 4 SW HK= 62031.62
2236: J. Olszewski - J. Zabrocki, 9.0, MA 24NS PASSN = 040.72
3234: Z. Dumała - A. Musiał, 8.0, MA 25NS 3 HW C8= 14090.92
3234: Z. Dumała - A. Musiał, 8.0, MA 26NS 6 D xW H4-5 140097.94
3234: Z. Dumała - A. Musiał, 8.0, MA 27NS 3 NT xW HJ-3 50094.16
4232: A. Makarewicz - J. Stępiński, 23.0, DS/OP 28NS 3 NTE D6-1 5042.63
4232: A. Makarewicz - J. Stępiński, 23.0, DS/OP 29NS 5 SW H8+2 71027.10
4232: A. Makarewicz - J. Stępiński, 23.0, DS/OP 30NS 3 CS H9+1 13095.10
5262: A. Jonczyk - J. Ciechomski, 22.0, MA/SW 1NS 3 CE D10= 11053.10
5262: A. Jonczyk - J. Ciechomski, 22.0, MA/SW 2NS 2 SN S3-1 10063.97
5262: A. Jonczyk - J. Ciechomski, 22.0, MA/SW 3NS 2 NTN H3+1 15080.34
6264: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 4NS 4 SS HA= 62067.93
6264: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 5NS 3 CS S3+3 17029.17
6264: J. Korpetta - J. Radecki, 35.0, MA 6NS 3 NTE D9+1 63061.42
7229: M. Błoński - R. Błoński, 0.0, 7NS 4 HN DJ-4 4001.73
7229: M. Błoński - R. Błoński, 0.0, 8NS PASSN = 056.38
7229: M. Błoński - R. Błoński, 0.0, 9NS 2 SS H3+3 20063.97
8227: J. Kostrzewa - W. Bielecki, 11.0, MA 10EW 2 HW CA+1 14069.38
8227: J. Kostrzewa - W. Bielecki, 11.0, MA 11EW 3 NTE C10+3 49039.59
8227: J. Kostrzewa - W. Bielecki, 11.0, MA 12EW 4 CW H7= 13074.31
9225: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 13EW 3 NTE C7-4 40016.61
9225: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 14EW 4 SN CJ+2 48010.27
9225: Z. Zaręba - H. Stasiewicz, 12.0, MA 15EW 3 S xS C2-3 80091.44
10247: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 16EW 3 SW HA-1 10082.53
10247: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 17EW 4 HE D9-2 1005.48
10247: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 5.5, MA 18EW 4 CE D8-1 5035.10
 +/-
 WYNIK56.10
 MIEJSCE121