Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 250: K. Stenzel - S. Sommer, 9.0, MA, MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1239: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 22EW 2 SN D5+1 14059.97
1239: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 23EW 4 SW HK= 62068.38
1239: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 24EW 1 NTE HJ-2 10035.40
2240: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 28EW 4 SE D6-1 5057.37
2240: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 29EW 6 SW D6+1 146097.72
2240: A. Szymiel - A. Duczmalewski, 8.0, MA 30EW 2 SS H9= 11026.05
3241: S. Bąk - U. Górecka-Wideryńska, 7.0, MA 4EW 3 SN H9+1 17053.28
3241: S. Bąk - U. Górecka-Wideryńska, 7.0, MA 5EW 5 DN D8+1 62042.88
3241: S. Bąk - U. Górecka-Wideryńska, 7.0, MA 6EW 4 SE D9+1 65072.14
4226: D. Węgrowicz - J. Metter, 7.5, MA 10EW 2 HW H2= 11044.64
4226: D. Węgrowicz - J. Metter, 7.5, MA 11EW 6 SW D3= 98063.31
4226: D. Węgrowicz - J. Metter, 7.5, MA 12EW 3 CW H9+1 13074.31
5228: T. Wolfke - P. Sierakowski, 2.0, MA 16EW 3 CN S6+2 15034.59
5228: T. Wolfke - P. Sierakowski, 2.0, MA 17EW 4 C xN HK-2 30063.70
5228: T. Wolfke - P. Sierakowski, 2.0, MA 18EW 2 DN CQ-1 10048.29
6231: D. Norek - R. Sałański, 4.0, MA/- 25EW 3 NTE D3+2 66092.81
6231: D. Norek - R. Sałański, 4.0, MA/- 26EW 5 H xS D8-1 20074.05
6231: D. Norek - R. Sałański, 4.0, MA/- 27EW 3 HS C2-1 5071.65
7233: K. Najda - K. Kowalczyk, 9.0, MA 1EW 2 D xN SJ-1 10036.03
7233: K. Najda - K. Kowalczyk, 9.0, MA 2EW 5 HW S2-2 10016.90
7233: K. Najda - K. Kowalczyk, 9.0, MA 3EW 2 HS H3-1 5064.48
8235: G. Fijałkowski - T. Ryffa, 14.0, MA 7NS 4 SS DQ+1 65087.89
8235: G. Fijałkowski - T. Ryffa, 14.0, MA 8NS 2 HW CJ= 11043.97
8235: G. Fijałkowski - T. Ryffa, 14.0, MA 9NS 2 HN DA+3 20063.97
9238: W. Maciejczuk - W. Andruk, 22.0, MA 13NS 1 NTS HA+1 12051.03
9238: W. Maciejczuk - W. Andruk, 22.0, MA 14NS 4 SS DA+1 45052.57
9238: W. Maciejczuk - W. Andruk, 22.0, MA 15NS 4 D xW S10-3 50097.77
10261: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 19NS 2 HS D2-1 5036.43
10261: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 20NS 3 NTE D8-3 30092.78
10261: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 21NS 4 HE DK+1 45059.83
 +/-
 WYNIK59.47
 MIEJSCE38