Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 229: M. Błoński - R. Błoński, 0.0, , MA/126

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1259: W. Buszkowska - A. Fryszkowski, 7.0, MA 28EW 3 NTW C2= 40084.21
1259: W. Buszkowska - A. Fryszkowski, 7.0, MA 29EW 5 SW H8+1 68052.45
1259: W. Buszkowska - A. Fryszkowski, 7.0, MA 30EW 3 CS H10= 11026.05
2254: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 4EW 4 SN H9-1 10080.00
2254: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 5EW 5 DN SQ+2 64025.52
2254: A. Miszewski - J. Krupka, 21.0, MA 6EW 4 SE D9+1 65072.14
3252: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 10EW 4 HW CA-2 20012.98
3252: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 11EW 6 NTE S3= 99083.45
3252: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 12EW 3 CW H2+1 13074.31
4253: P. Ohrysko - E. Banaszkiewicz, 17.5, MA 16EW 4 DS SA+1 15034.59
4253: P. Ohrysko - E. Banaszkiewicz, 17.5, MA 17EW 4 HE S10= 42077.91
4253: P. Ohrysko - E. Banaszkiewicz, 17.5, MA 18EW 3 CW DA+1 13077.57
5257: P. Guzik - K. Gołaś, 5.5, MA 22EW 4 SN CK+1 45027.84
5257: P. Guzik - K. Gołaś, 5.5, MA 23EW 4 SW HK= 62068.38
5257: P. Guzik - K. Gołaś, 5.5, MA 24EW 2 CW S6-3 15014.61
6255: G. Głasek - M. Piwowarczyk, 19.0, SW 1EW 2 D xN SQ-2 30092.58
6255: G. Głasek - M. Piwowarczyk, 19.0, SW 2EW 4 HE D6-1 5027.93
6255: G. Głasek - M. Piwowarczyk, 19.0, SW 3EW 4 HS DK-2 10084.83
7256: Z. Skibicki - I. Grynczewski, 9.0, MA 7EW 4 HN DJ-4 40098.27
7256: Z. Skibicki - I. Grynczewski, 9.0, MA 8EW PASSN = 043.62
7256: Z. Skibicki - I. Grynczewski, 9.0, MA 9EW 2 SS H3+3 20036.03
8261: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 13NS 1 SN HQ-2 2009.42
8261: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 14NS 5 D xW CA-2 30012.50
8261: T. Paluchowski - E. Miszewska, 32.0, MA/WP 15NS 5 C xE SK= 55014.04
9260: A. Kondeja - W. Kałużyński, 22.0, MA 19NS 1 SS CJ= 8050.69
9260: A. Kondeja - W. Kałużyński, 22.0, MA 20NS 3 HW CA+1 17026.29
9260: A. Kondeja - W. Kałużyński, 22.0, MA 21NS 6 H xE SK-1 10097.76
10241: S. Bąk - U. Górecka-Wideryńska, 7.0, MA 25NS 4 H xW C9+1 9901.20
10241: S. Bąk - U. Górecka-Wideryńska, 7.0, MA 26NS 3 HS DQ+1 17059.97
10241: S. Bąk - U. Górecka-Wideryńska, 7.0, MA 27NS 4 C xE H9-3 50094.16
 +/-
 WYNIK52.04
 MIEJSCE233