Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 182: A. Gotwald - M. Marszał, 7.5, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1181: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 16EW 3 DS CQ= 11078.94
1181: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 17EW 4 HE S10= 42077.91
1181: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD 18EW 3 NTW DQ-2 10013.87
2183: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 19NS 2 DS CJ= 9059.28
2183: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 20NS 2 NTE H10-5 50098.45
2183: K. Dróżdż - M. Mazerant, 3.0, LD 21NS 4 DW SA+1 15082.41
3188: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 25EW 3 HW S2+2 20016.44
3188: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 26EW 3 HS D8= 14042.44
3188: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 27EW 4 S xN HK-4 80098.62
4190: M. Maciołek - M. Maciołek, 2.0, LD 13EW 3 NTE C4-4 40016.61
4190: M. Maciołek - M. Maciołek, 2.0, LD 14EW 5 D xW CA-3 5005.31
4190: M. Maciołek - M. Maciołek, 2.0, LD 15EW 3 CW D7+2 15045.21
5187: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 1NS 3 HS CQ-4 20011.73
5187: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 2NS 4 S xN CQ= 79096.72
5187: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 3NS 3 CN D7= 11062.07
6186: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 7EW 4 SN D4= 62035.29
6186: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 8EW 3 HE DA-1 5031.38
6186: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 9EW 3 SS CA+1 17056.03
7179: H. Krakowiak - S. Rogut, 4.5, LD 28EW 3 NTE D6-2 10032.98
7179: H. Krakowiak - S. Rogut, 4.5, LD 29EW 4 SE HA+3 71072.90
7179: H. Krakowiak - S. Rogut, 4.5, LD 30EW 3 HE D6-2 10047.55
8192: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 22EW 3 SN SJ+3 23053.61
8192: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 23EW 3 NTE D6+2 66097.08
8192: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 24EW 2 H xN D4-2 30094.67
9191: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 31NS 3 DS S3-1 10054.70
9191: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 32NS 1 NTE D3+1 12073.74
9191: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 33NS 3 SW DJ-1 5064.44
10185: J. Ruszkiewicz - L. Pyda, 1.0, LD 4NS 4 SN C4-1 10020.00
10185: J. Ruszkiewicz - L. Pyda, 1.0, LD 5NS 5 DN SQ+2 64074.48
10185: J. Ruszkiewicz - L. Pyda, 1.0, LD 6NS 3 NTE D9+1 63061.42
11189: K. Cieślak - T. Kołat, 2.5, LD 10NS 3 CE HQ+2 15021.97
11189: K. Cieślak - T. Kołat, 2.5, LD 11NS 7 NT xW H5-2 300100.00
11189: K. Cieślak - T. Kołat, 2.5, LD 12NS PASS 060.96
 +/-
 WYNIK56.34
 MIEJSCE115