Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 181: U. Jakubowska - J. Jakubowski, 3.0, LD, LD/48

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1182: A. Gotwald - M. Marszał, 7.5, LD 16NS 3 DS CQ= 11021.06
1182: A. Gotwald - M. Marszał, 7.5, LD 17NS 4 HE S10= 42022.09
1182: A. Gotwald - M. Marszał, 7.5, LD 18NS 3 NTW DQ-2 10086.13
2188: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 22EW 6 S xS S6-2 30098.97
2188: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 23EW 4 SW HK= 62068.38
2188: M. Niciak - G. Orczykowski, 1.0, LD 24EW 2 HN D9-1 5065.29
3190: M. Maciołek - M. Maciołek, 2.0, LD 10EW 3 NTW H5= 60092.04
3190: M. Maciołek - M. Maciołek, 2.0, LD 11EW 6 HW C5-1 506.31
3190: M. Maciołek - M. Maciołek, 2.0, LD 12EW 3 HN C9= 1405.99
4187: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 31NS 2 SE H8+1 14016.14
4187: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 32NS 3 NTE D10= 60043.64
4187: Z. Szymczyk - A. Krakowiak, 10.0, LD 33NS 2 SW DJ= 11024.06
5186: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 4EW 4 SN DA-1 10080.00
5186: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 5EW 5 DN C6+2 64025.52
5186: J. Szkup - K. Kałuziński, 10.0, LD 6EW 4 SE D9= 62018.86
6178: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 25EW 3 NTE D2= 60036.82
6178: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 26EW 4 HS SA= 62023.71
6178: T. Pudelewicz - D. Kardas, 15.0, LD 27EW 3 HN S10-2 10081.44
7192: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 19EW 2 DS CJ+1 11019.59
7192: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 20EW 3 DS DJ-2 20081.44
7192: R. Imiela - P. Wnuk, 8.0, LD 21EW 4 HE S3+1 45040.17
8191: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 28NS 2 NTE DJ-1 5042.63
8191: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 29NS 5 H xS CQ-1 20075.17
8191: Z. Dworzyński - H. Żywioł, 0.0, LD 30NS 3 SN HA-2 10021.51
9184: A. Mikołajewski - T. Witek, 0.0, LD 1NS 2 SW H6-1 5088.62
9184: A. Mikołajewski - T. Witek, 0.0, LD 2NS 4 HW DQ-1 5072.07
9184: A. Mikołajewski - T. Witek, 0.0, LD 3NS 2 CN S2+1 11062.07
10189: K. Cieślak - T. Kołat, 2.5, LD 7NS 4 SS DQ-1 10022.15
10189: K. Cieślak - T. Kołat, 2.5, LD 8NS 4 HW SJ-2 10087.93
10189: K. Cieślak - T. Kołat, 2.5, LD 9NS 4 SN S5-1 507.93
11180: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 13EW 5 DS HA-2 20090.58
11180: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 14EW 5 SN HJ= 45047.43
11180: J. Gaworczyk - A. Skowroński, 7.5, LD 15EW 4 HN DK-3 30055.48
 +/-
 WYNIK49.43
 MIEJSCE324