Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 1NS 3 NTS S3-3 15023.62
1161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 2NS 3 S xN DA= 73094.83
1161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 3NS 3 NTN H3= 40092.93
2162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 4NS 4 SN C7+1 65081.72
2162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 5NS 7 D xS HA-1 2001.39
2162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 6NS 4 SE D9+1 65027.86
3163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 7NS 4 SN H2= 62064.71
3163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 8NS 4 HW DA-2 10087.93
3163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 9NS 4 C xE HA-3 80099.48
4164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 10NS 3 NTE DQ-1 10073.87
4164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 11NS 6 NTE S2= 99016.55
4164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 12NS 3 CE H7+1 13025.69
5165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 13NS 3 DS S6+1 13055.65
5165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 14NS 4 SS DK+1 45052.57
5165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 15NS 5 D xW S10-5 1100100.00
6166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 16NS 3 DS CQ+1 13032.71
6166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 17NS 4 HE S10-1 5084.25
6166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 18NS 3 NTW DA-2 10086.13
7167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 19NS 3 NTS CJ-4 2005.84
7167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 20NS 2 CW DK+3 15034.88
7167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 21NS 6 HE S2-1 5090.69
8168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 22NS 6 SS D10-3 1505.33
8168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 23NS 4 SW HK= 62031.62
8168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 24NS 3 H xE CA-2 30095.70
9169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 25NS 4 HE C5= 62042.47
9169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 26NS 6 D xW H4-4 110094.84
9169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 27NS 4 C xE H7-2 30086.25
10170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 28NS 4 SW DJ-2 10067.02
10170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 29NS 3 NTE DK+4 7208.40
10170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 30NS 2 SN HA= 11073.95
11171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 31NS 2 NTE H8-1 5067.55
11171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 32NS 3 NTE D3-2 20095.52
11171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 33NS 4 DS H2-2 10038.01
 +/-
 WYNIK58.79
 MIEJSCE52