Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 13EW 3 DS HA= 11054.45
1162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 14EW 5 D xW H5-3 5005.31
1162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 15EW 3 DW S10= 11028.60
2163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 16EW 4 HN SK-2 10089.55
2163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 17EW 3 HE S10+1 17045.38
2163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 18EW 2 CW H4+1 11059.08
3164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 19EW 2 DS CJ-1 5063.57
3164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 20EW 3 CW H4+1 13047.25
3164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 21EW 6 DW SA= 92084.48
4165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 22EW 4 SS H8+1 45027.84
4165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 23EW 4 SW C9+2 68097.77
4165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 24EW 2 DW C10-2 10035.40
5166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 25EW 4 HW S9+1 65084.93
5166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 26EW 4 HS C5-1 10054.98
5166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 27EW 3 HN C2-1 5071.65
6167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 28EW 2 SW C3+1 14075.79
6167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 29EW 5 SE HK+2 71072.90
6167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 30EW 2 SN HA= 11026.05
7168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 31EW 1 NTS HA= 9020.84
7168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 32EW 2 HW DJ-1 10014.51
7168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 33EW 3 HW DJ+1 17093.81
8169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 1EW 3 CE HK-1 5011.38
8169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 2EW 4 HE D2-1 5027.93
8169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 3EW 3 HS DK-1 5064.48
9170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 4EW 4 S xN H9= 7902.24
9170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 5EW 4 DN SQ+1 15079.69
9170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 6EW 4 SE CA+1 65072.14
10171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 7EW 4 SN H2= 62035.29
10171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 8EW 2 HW SJ= 11056.03
10171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 9EW 3 SN H8= 14078.10
11161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 10EW 2 H xW CA+1 87099.65
11161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 11EW 4 HE C10+2 48028.16
11161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 12EW 4 CW H2= 13074.31
 +/-
 WYNIK54.05
 MIEJSCE179