Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 7NS 4 SS DQ-1 10022.15
1170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 8NS 2 HW C3+2 1709.31
1170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 9NS 4 SN DA+1 45094.31
2166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 22NS 4 SN D8-2 10012.20
2166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 23NS 4 SW HK= 62031.62
2166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 24NS 2 CS SK-1 5034.71
3165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 16NS 3 DS SA+2 15065.41
3165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 17NS 4 HE S10= 42022.09
3165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 18NS 3 HE D3-1 5064.90
4167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 13EW 4 HE C7-1 10066.27
4167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 14EW 4 SN D10+1 45047.43
4167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 15EW 5 CE SK-1 5021.75
5161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 31EW 2 HE S6+2 17095.47
5161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 32EW 3 NTE HA-1 10014.51
5161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 33EW 4 SW DJ= 42097.48
6171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 19NS 2 DS C2-1 5036.43
6171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 20NS 4 SS DJ-2 20018.56
6171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 21NS 4 S xN DJ-2 50023.79
7162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 28EW 3 NTE D3-1 5057.37
7162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 29EW 5 SW D8+2 71072.90
7162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB 30EW 2 CS H9+1 11026.05
8173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 1NS 3 CE HK-1 5088.62
8173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 2NS 4 HE D2-1 5072.07
8173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 3NS 3 HS DK-1 5035.52
9174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 25EW 4 HE C5= 62057.53
9174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 26EW 6 D xW H4-4 11005.16
9174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 27EW 4 C xE H7-2 30013.75
11168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 4EW 3 SN DA+3 23044.83
11168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 5EW 6 D xN D8+1 17400.00
11168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 6EW 4 SE CA+1 65072.14
 +/-
 WYNIK44.14
 MIEJSCE497