Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 19NS 4 DS CJ-2 10017.87
1165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 20NS 3 CW H2= 11063.57
1165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 21NS 4 HE C9+1 45059.83
2164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 13NS 4 SE DA-1 10033.73
2164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 14NS 4 SS DK+1 45052.57
2164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 15NS 5 CE SK= 40035.45
3166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 10EW 4 SW S5+2 68098.79
3166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 11EW 3 NTW D3+2 46018.09
3166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 12EW 2 SE HK-1 5028.94
4171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 28EW 3 NTE D3-3 15010.53
4171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 29EW 5 S xW H9+2 125093.35
4171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 30EW 2 SN HA= 11026.05
5170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 16NS 4 S xW S2-2 50097.26
5170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 17NS 3 HE S10+1 17054.62
5170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 18NS 3 NTW DA-2 10086.13
6161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 25EW 4 NTE D3+1 66092.81
6161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 26EW 5 D xW H5-2 50032.99
6161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 27EW 2 HN HK= 11029.04
7173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 31NS 1 NTS HA= 9079.16
7173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 32NS 2 HW DJ-1 10085.49
7173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 33NS 3 HW DJ+1 1706.19
8174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 22EW 6 SS D10-3 15094.67
8174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 23EW 4 SW HK= 62068.38
8174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 24EW 3 H xE CA-2 3004.30
10167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 1EW 3 CE HK= 11046.90
10167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 2EW 4 C xW S2-3 5007.59
10167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB 3EW 2 HW C6-3 30011.04
11169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 4NS 3 SN DA+3 23055.17
11169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 5NS 6 D xN D8+1 1740100.00
11169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 6NS 4 SE CA+1 65027.86
 +/-
 WYNIK50.61
 MIEJSCE271