Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 167: Z. Blinkiewicz - J. Obuchowicz, 13.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 10NS 2 HW H2= 11055.36
1163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 11NS 3 NTE C10+3 49060.41
1163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 12NS 3 HN C9-1 10057.71
2165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 7EW 5 H xE S4-2 50055.36
2165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 8EW 4 HW SJ-1 5031.38
2165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 9EW 2 SN H8+1 14078.10
3170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 25EW 1 S xN H2-3 50018.49
3170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 26EW 4 S xS C3-2 50090.89
3170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 27EW 3 S xN HK-4 80098.62
4169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 13NS 4 HE C7-1 10033.73
4169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 14NS 4 SN D10+1 45052.57
4169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 15NS 5 CE SK-1 5078.25
5171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 22EW 3 NTN SJ-1 5074.05
5171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 23EW 4 SW HK= 62068.38
5171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 24EW 3 HE D8-4 2008.59
6173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 28NS 2 SW C3+1 14024.21
6173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 29NS 5 SE HK+2 71027.10
6173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 30NS 2 SN HA= 11073.95
7174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 19EW 3 NTS CJ-4 20094.16
7174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 20EW 2 CW DK+3 15065.12
7174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 21EW 6 HE S2-1 509.31
9166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 31EW 4 SE H7-3 1502.30
9166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 32EW 3 NTE D10= 60056.36
9166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 33EW 3 S xW H8= 53099.19
10168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 1NS 3 CE HK= 11053.10
10168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 2NS 4 C xW S2-3 50092.41
10168: R. Sikora - A. Łagosz, 15.0, LB 3NS 2 HW C6-3 30088.96
11164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 16NS 4 DS SA+1 15065.41
11164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 17NS 3 HE S10+1 17054.62
11164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 18NS 1 NTW DQ+1 12030.14
 +/-
 WYNIK56.61
 MIEJSCE106