Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 162: E. Wilniewiec - K. Jaskuła, 12.0, LB, LB/285

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 13NS 3 DS HA= 11045.55
1173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 14NS 5 D xW H5-3 50094.69
1173: I. Hugiel - L. Hugiel, 16.0, LB 15NS 3 DW S10= 11071.40
2174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 4EW 4 SN C7+1 65018.28
2174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 5EW 7 D xS HA-1 20098.61
2174: Z. Miechowicz - T. Bartnicki, 9.0, LB 6EW 4 SE D9+1 65072.14
4161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 16EW 4 DS SA= 13067.29
4161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 17EW 4 HE S10+1 45094.86
4161: S. Pryputniewicz - Z. Nahorski, 16.0, LB 18EW 3 CW S5+1 13077.57
5163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 19NS 4 D xS C10-2 3002.23
5163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 20NS 3 HW DK+1 17026.29
5163: Ł. Frąckowiak-Iwanicka - S. Iwanicki, 10.0, LB 21NS 4 HE SK+2 48035.86
6170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 1NS 1 NTE HK+2 15023.62
6170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 2NS 4 HE D7+1 45010.86
6170: T. Fedak - P. Dubowski, 5.0, LB 3NS 3 NTN HK= 40092.93
7169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 28NS 3 NTE D3-1 5042.63
7169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 29NS 5 SW D8+2 71027.10
7169: B. Tropak - J. Sidelnik, 6.0, LB 30NS 2 CS H9+1 11073.95
8171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 25EW 3 NTW S2+1 63071.06
8171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 26EW 5 SS D7-3 30084.19
8171: R. Pilecki - W. Kępiński, 4.5, LB 27EW 3 S xN C2-3 50096.22
9165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 10EW 2 H xW CA= 67098.09
9165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 11EW 6 SW C6= 98063.31
9165: J. Szramowski - M. Purczyński, 1.0, LB 12EW 4 H xN S5-3 800100.00
10164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 31NS 1 SE H8+1 11041.35
10164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 32NS 1 NTE SJ+2 15070.07
10164: J. Cydzik - H. Krzymiński, 9.0, LB 33NS 2 NTS S5-1 5049.51
11166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 7EW 4 SS C10-1 10077.85
11166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 8EW 2 HW CJ+1 14076.03
11166: R. Chmiel - M. Fularz, 10.0, LB 9EW 4 HN DA-3 15099.48
 +/-
 WYNIK63.44
 MIEJSCE18