Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 135: R. Szkwarek - C. Rekret, 6.0, LB, LB/127

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1150: A. Ziomek - J. Rybacki, 6.0, LB 1EW 3 D xN H2-2 30092.58
1150: A. Ziomek - J. Rybacki, 6.0, LB 2EW 4 HE D6= 42072.41
1150: A. Ziomek - J. Rybacki, 6.0, LB 3EW 1 NTN HK-2 10084.83
2148: R. Sakowicz - K. Rogoziński, 29.0, LB 10EW 3 NTE DQ-3 3005.02
2148: R. Sakowicz - K. Rogoziński, 29.0, LB 11EW 6 NTE H5= 99083.45
2148: R. Sakowicz - K. Rogoziński, 29.0, LB 12EW 2 HN H6= 1109.42
3147: J. Żarski - F. Radwan, 5.0, LB 16NS 4 DS SA+1 15065.41
3147: J. Żarski - F. Radwan, 5.0, LB 17NS 2 HE S10+2 17054.62
3147: J. Żarski - F. Radwan, 5.0, LB 18NS 4 HE D8= 4200.69
4145: S. Gorzelak - J. Palmowski, 0.0, LB/- 22NS 6 NTN SJ-2 10012.20
4145: S. Gorzelak - J. Palmowski, 0.0, LB/- 23NS 4 SW HK= 62031.62
4145: S. Gorzelak - J. Palmowski, 0.0, LB/- 24NS 3 DW HA-2 10064.60
5136: T. Kalembkiewicz - S. Rawlik, 5.0, LB 25EW 4 HW S3= 62057.53
5136: T. Kalembkiewicz - S. Rawlik, 5.0, LB 26EW 4 SN DA-1 10054.98
5136: T. Kalembkiewicz - S. Rawlik, 5.0, LB 27EW 2 C xE D4-1 10041.58
6144: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 31EW 2 HW D6-2 10013.67
6144: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 32EW 3 NTW S7-2 2004.48
6144: Ł. Wieczorek - B. Gajewski, 7.0, LB 33EW 2 HW D10= 11075.94
7142: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.5, LB 7EW 5 SN HK-2 20091.52
7142: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.5, LB 8EW 4 HW DA-3 1501.90
7142: H. Nehring - G. Hajkowicz, 3.5, LB 9EW 4 SN DA+1 4505.69
8137: C. Niewiarowski - A. Włodarczak, 5.0, LB 4NS 4 SN H9= 62067.93
8137: C. Niewiarowski - A. Włodarczak, 5.0, LB 5NS 5 DN HK= 60043.75
8137: C. Niewiarowski - A. Włodarczak, 5.0, LB 6NS 3 SE CA= 14098.61
9149: M. Skowron - R. Góralski, 5.0, LB 28NS 3 NTE D6-3 15089.47
9149: M. Skowron - R. Góralski, 5.0, LB 29NS 5 H xS CQ-1 20075.17
9149: M. Skowron - R. Góralski, 5.0, LB 30NS 3 SN HK-2 10021.51
10146: C. Plachimowicz - S. Kotas, 10.0, LB 13EW 2 HW D10= 11081.51
10146: C. Plachimowicz - S. Kotas, 10.0, LB 14EW 4 SN D10+1 45047.43
10146: C. Plachimowicz - S. Kotas, 10.0, LB 15EW 3 SS CQ-4 40064.55
11139: W. Felsztyński - R. Patkowski, 3.5, LB 19NS 3 SS D2-2 10017.87
11139: W. Felsztyński - R. Patkowski, 3.5, LB 20NS 3 NT xE S3-3 80099.66
11139: W. Felsztyński - R. Patkowski, 3.5, LB 21NS 5 H xE C5= 65021.21
 +/-
 WYNIK50.09
 MIEJSCE300