Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 120: W. Maćkowski - B. Podgajny, 2.0, KP, KP/50

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1113: D. Żmudzka - A. Borkowski, 0.5, KP 16NS 3 DS SA+1 13032.71
1113: D. Żmudzka - A. Borkowski, 0.5, KP 17NS 3 HE S10+2 20038.53
1113: D. Żmudzka - A. Borkowski, 0.5, KP 18NS 3 CW H4= 11040.92
2115: P. Centek - M. Bałabuch, 3.0, KP 31EW 2 SE H8-1 5032.45
2115: P. Centek - M. Bałabuch, 3.0, KP 32EW 3 NTE SJ+1 63087.44
2115: P. Centek - M. Bałabuch, 3.0, KP 33EW 4 DS SA-1 5050.49
3117: D. Bartoś - P. Proporowicz, 8.0, KP 10EW 3 NTW H5-3 3005.02
3117: D. Bartoś - P. Proporowicz, 8.0, KP 11EW 6 HE C8= 98063.31
3117: D. Bartoś - P. Proporowicz, 8.0, KP 12EW 3 CW SQ= 11053.08
4119: A. Sielużycki - H. Pientka, 5.0, KP 22EW 3 NTN SJ+3 4906.01
4119: A. Sielużycki - H. Pientka, 5.0, KP 23EW 3 NTE H10-2 2003.61
4119: A. Sielużycki - H. Pientka, 5.0, KP 24EW 4 NT xE D2-4 8000.69
5121: E. Krawczyk - R. Janczarek, 14.0, KP 25NS 3 NTE D3= 60063.18
5121: E. Krawczyk - R. Janczarek, 14.0, KP 26NS 4 HS C3-1 10045.02
5121: E. Krawczyk - R. Janczarek, 14.0, KP 27NS 2 NTW S4-1 5040.03
6112: M. Dolny - A. Karczewski, 5.5, KP 19NS 2 HN S10+1 14097.59
6112: M. Dolny - A. Karczewski, 5.5, KP 20NS 2 HW CA= 11063.57
6112: M. Dolny - A. Karczewski, 5.5, KP 21NS 5 HE SK= 45059.83
7114: R. Ostrowicki - M. Zarembski, 6.0, KP 13NS 4 HE DA-2 20069.52
7114: R. Ostrowicki - M. Zarembski, 6.0, KP 14NS 5 SN CJ+1 48089.73
7114: R. Ostrowicki - M. Zarembski, 6.0, KP 15NS 3 D xW S10-1 10088.87
8116: J. Kowalski - M. Graczkowski, 18.0, KP 4EW 4 SN C7+2 6808.10
8116: J. Kowalski - M. Graczkowski, 18.0, KP 5EW 2 DN SQ+3 15079.69
8116: J. Kowalski - M. Graczkowski, 18.0, KP 6EW 4 SE D10+1 65072.14
9118: K. Ligęza - B. Zieliński, 10.0, KP 1NS 2 SW H6-1 5088.62
9118: K. Ligęza - B. Zieliński, 10.0, KP 2NS 5 H xW S2-1 10083.10
9118: K. Ligęza - B. Zieliński, 10.0, KP 3NS 3 CN D7-1 5035.52
10122: T. Wasilewski - P. Szczuka, 14.0, KP 28EW TD 40.00
10122: T. Wasilewski - P. Szczuka, 14.0, KP 29EW 5 SW D6+2 71072.90
10122: T. Wasilewski - P. Szczuka, 14.0, KP 30EW 2 SN HK= 11026.05
11111: M. Krakowiak - M. Bielski, 9.0, KP 7EW 4 SN DJ-1 10077.85
11111: M. Krakowiak - M. Bielski, 9.0, KP 8EW 3 HW DA+1 17090.69
11111: M. Krakowiak - M. Bielski, 9.0, KP 9EW 2 SN H10+2 17056.03
 +/-
 WYNIK53.40
 MIEJSCE200