Turniej KMP na maksy

Poniedziałek, 9 lipca 2018

Wyniki z 44 ośrodków

Zobacz: klasyfikacja długofalowa KMP
do wyników...

Historia pary nr 107: E. Krakówka - E. Seichter, 12.5, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
197: J. Strześniewski - M. Farbiszewski, 1.0, KP 13EW 5 DS HA-1 10077.23
197: J. Strześniewski - M. Farbiszewski, 1.0, KP 14EW 4 SN D10+1 45047.43
298: M. Piasecki - B. Radko, 1.5, KP 15EW 3 CS DA-6 60086.99
298: M. Piasecki - B. Radko, 1.5, KP 16EW 3 DS SA+2 15034.59
399: A. Kita - L. Kita, 3.0, KP 17EW 3 HE S10+1 17045.38
399: A. Kita - L. Kita, 3.0, KP 18EW 3 DN H10-1 10048.29
4100: K. Chechłowski - K. Bonowicz, 2.5, KP 19EW 2 HN C7+2 1700.34
4100: K. Chechłowski - K. Bonowicz, 2.5, KP 20EW 1 NT xN D3+1 3803.09
5101: A. Janiszewski - E. Janiszewska, 0.0, 21EW 4 HE C2+2 48064.14
5101: A. Janiszewski - E. Janiszewska, 0.0, 22EW 3 NTN D8-3 15094.67
6102: G. Bełtowski - J. Machura, 0.0, 23EW 4 SW HK= 62068.38
6102: G. Bełtowski - J. Machura, 0.0, 24EW 2 HE S7-2 10035.40
7103: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 25EW 4 HW HA= 62057.53
7103: F. Tracewski - A. Arcimowicz, 0.0, 26EW 3 HS D8+1 17040.03
889: R. Frontczak - J. Siwczyński, 2.0, KP 27EW 2 NTW H10-2 10041.58
889: R. Frontczak - J. Siwczyński, 2.0, KP 28EW 3 NTW D10-2 10032.98
990: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 29EW 4 SW H9+1 65049.65
990: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 30EW 4 S xN HA-3 50099.47
1091: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 2.0, KP 1EW 3 CE HK= 11046.90
1091: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 2.0, KP 2EW 2 HE D7= 11037.41
1192: M. Pancewicz - D. Góralski, 3.0, KP 3EW 1 NTN H3+1 12027.41
1192: M. Pancewicz - D. Góralski, 3.0, KP 4EW 3 SN H8= 14060.00
1293: A. Łoziński - M. Popielewski, 1.5, KP/- 5EW 5 DN SQ-1 10092.36
1293: A. Łoziński - M. Popielewski, 1.5, KP/- 6EW 4 HE CA= 62018.86
1394: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 4.0, KP/- 7EW 4 SN DJ= 62035.29
1394: M. Nazarewicz - K. Wierzbowski, 4.0, KP/- 8EW 4 HW H2-1 5031.38
1495: E. Kita - P. Kita, 5.0, KP 9EW 3 SS SK= 14078.10
1495: E. Kita - P. Kita, 5.0, KP 10EW 3 CE DQ= 11044.64
1596: M. Bielska - A. Romańska, 0.0, KP/- 11EW 3 NTW D9+3 49039.59
1596: M. Bielska - A. Romańska, 0.0, KP/- 12EW 1 NTW H9+2 15089.21
 +/-
 WYNIK50.94
 MIEJSCE262