Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 5 lipca 2018

Wyniki z 3 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
19Paweł Hulanicki
Maciej Racewicz
2.0
2.0
MA
DS
LB/10651.507
233Włodzimierz Kwiatkowski
Waldemar Nowak
12.0
4.0
WPWP/24749.037
38Kajetan Gościański
Łukasz Józkowiak
1.5
1.5
WPLB/10642.736
43Paweł Ziemak
Wacław Rój
0.0
1.5
NZ
DS
DS/33638.475
521Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/24738.084
615Jakub Nawrocki
Szymon Graś
1.0
1.0
WPLB/10637.854
710Łukasz Bielejewski
Michał Pilawski
2.0
1.0
WPLB/10627.923
87Laura Klonecka
Karol Maćkowiak
0.0
1.5
WPLB/10625.682
92Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DSDS/33624.532
1035Jerzy Stefanowski
Sławomir Tomaszewski
4.0
2.0
WPWP/2472.4020.032
1123Jarosław Lubczyński
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/2472.4013.842
1224Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/24713.091
1312Mikołaj Jankowski
Jan Cieśliński
1.5
2.0
WPLB/10610.201
1426Janina Bellmann
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
WP/2472.409.541
1534Ligia Banaszak
Elżbieta Kamińska
0.5
0.5
WPWP/2472.407.251
165Tadeusz Janeczek
Waldemar Wojskowicz
3.0
0.0
DS
NZ
DS/3365.851
1736Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.404.641
1832Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2472.404.431
1918Sebastian Zimorski
Maciej Betliński
1.0
1.0
DSLB/1062.971
2029Tadeusz Lejwoda
Piotr Biderman
3.0
3.0
WPWP/2472.401.73
2111Patryk Morawski
Mikołaj Cankudis
2.5
2.0
WPLB/106-1.38
221Kazimierz Radomski
Stanisław Cygan
0.0
2.0
NZ
DS
DS/336-5.85
2330Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.0
WPWP/2472.40-11.23
2431Alicja Stefanowska
Maciej Masłowski
3.0
2.0
WPWP/247-13.74
2527Maria Pelant
Zdzisław Tomyślak
0.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-14.28
2628Zygfryd Banecki
Wiktor Jankowiak
4.0
0.0
WP
NZ
WP/2472.40-14.57
276Zbigniew Skórecki
Marcin Rój
3.0
2.0
DSDS/336-19.06
2814Paweł Świątkowski
Mateusz Tomaszewski
1.0
0.5
DS
WP
LB/106-19.14
2925Krzysztof Galubiński
Barbara Podgórska
2.0
4.0
WPWP/2472.40-24.16
3022Witold Szczepaniak
Jerzy Wilczek
5.0
3.0
WPWP/2472.40-25.87
3137Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2472.40-26.63
3219Fryderyk Józefowski
Dominik Rajtar
0.5
2.0
WP
MP
LB/106-29.50
3320Zofia Duda
Julia Bojanowska
1.5
1.5
LDLB/106-30.44
3416Hubert Hałaburdzin
Wiktor Chałupniczak
0.0
0.0
WPLB/106-38.32
3513Tymoteusz Zaborowski
Maria Niklaus
1.5
0.5
DS
WP
LB/106-39.44
3617Magdalena Pawlak
Alicja Kaczmarek
0.0
1.0
WPLB/106-40.62
374Tadeusz Boroń
Zdzisław Niemirski
0.0
0.0
DS
NZ
DS/336-43.94

Statystyka ośrodków...