Turniej na maksy

Czwartek, 5 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: W. Majewski - W. Skonieczny, 9.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 13NS 3 NTW D7+2 6606.25
14: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 14NS 2 DE CA-1 5056.25
14: M. Motykiewicz - S. Robel, 9.0, DS/KP 15NS 4 HS SA+1 65046.88
25: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 16NS 3 NTE HK+1 63012.50
25: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 17NS 3 NTW CT= 40031.25
25: J. Drozdowski - K. Kukuła, 17.0, DS 18NS 3 NTE S2+2 46040.63
36: W. Szałapak - D. Michniewski, 5.5, DS 19NS 4 HS ST= 42059.38
36: W. Szałapak - D. Michniewski, 5.5, DS 20NS 6 HN SK+1 146065.63
36: W. Szałapak - D. Michniewski, 5.5, DS 21NS 4 SS HQ-2 20025.00
47: Z. Sosna - A. Jankowska, 7.0, DS 22NS 4 HS SA-1 5028.13
47: Z. Sosna - A. Jankowska, 7.0, DS 23NS 2 NTS CQ-1 10046.88
47: Z. Sosna - A. Jankowska, 7.0, DS 24NS 3 SE HT-1 5033.40
58: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 25NS 3 DS DT+1 13068.75
58: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 26NS 2 HE DA-1 10065.63
58: M. Szymonowicz - M. Kowalczyk, 16.0, DS 27NS 6 HN DA= 98075.00
69: J. Gładysz - S. Szuba, 17.0, DS 1NS 3 SN HQ+2 20050.00
69: J. Gładysz - S. Szuba, 17.0, DS 2NS 4 HW DA+1 45015.63
69: J. Gładysz - S. Szuba, 17.0, DS 3NS 2 DE C7-2 20062.50
71: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 4NS 3 SN HJ-1 10034.38
71: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 5NS 043.36
71: R. Rolka - B. Radomska, 9.0, DS 6NS 6 SE CT= 143028.13
82: T. Struzik - W. Szczepanik, 16.0, DS 7NS 3 SN DK= 14062.50
82: T. Struzik - W. Szczepanik, 16.0, DS 8NS 3 NTN H5+3 49090.63
82: T. Struzik - W. Szczepanik, 16.0, DS 9NS 3 NTE S4+4 7200.00
93: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 10NS 3 DE HK+2 15050.00
93: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 11NS 4 SN S7= 42078.13
93: M. Robak - A. Robak, 7.0, DS 12NS 3 NTE DT-2 10090.63
 +/-
 WYNIK46.94
 MIEJSCE26