Turniej na maksy

Czwartek, 5 lipca 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
140Amelia Orłowska
Henryk Chojnacki
0.0
4.0
WP
LD
WP/27066.877
217Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.0
MPMP/4063.717
322Eugenia Stefanów
Stanisław Jaros
2.5
5.0
MPMP/4059.356
430Hieronim Dzikowski
Stanisław Włodek
0.5
0.5
MPMP/4559.265
513Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4058.984
65Janusz Drozdowski
Kamila Kukuła
12.0
5.0
DSDS/6758.754
723Tadeusz Garbacik
Zbigniew Sagan
12.0
9.0
MPMP/4058.643
82Tomasz Struzik
Włodzimierz Szczepanik
5.0
11.0
DSDS/6757.842
926Wiktor Sobczyński
Tadeusz Śliwiński
0.0
0.0
MPMP/4557.422
1032Marek Glibowski
Adam Waśko
2.0
5.0
MPMP/4557.392
1137Małgorzata Bielińska
Katarzyna Bielicka
1.5
0.0
LDWP/27054.972
1225Ryszard Piwowar
Edward Piwowar
1.0
1.0
MPMP/4554.821
1335Maksymilian Zarzycki
Aleks Bukat
0.0
1.0
LD
DS
WP/27053.731
147Zbigniew Sosna
Anna Jankowska
4.0
3.0
DSDS/6753.521
156Wojciech Szałapak
Dominik Michniewski
4.0
1.5
DSDS/6753.331
1629Stanisław Drużkowski
Stanisław Wrona
0.0
0.0
MPMP/4553.271
179Jerzy Gładysz
Stanisław Szuba
12.0
5.0
DSDS/6753.151
184Marcin Motykiewicz
Sławek Robel
4.0
5.0
DS
KP
DS/6752.511
1915Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.0
2.5
MPMP/4050.091
2016Janusz Natorski
Waldemar Rybka
5.0
5.0
MPMP/4049.89
2112Maciej Rochowicz
Rafał Gregorowicz
5.0
2.5
DSDS/6748.54
2234Kamil Adaszkiewicz
Wiktor Kabała
0.0
0.0
LDWP/270-0.6348.15
2321Piotr Radzikowski
Andrzej Lasota
9.0
5.0
MPMP/4047.86
248Marian Szymonowicz
Mariusz Kowalczyk
11.0
5.0
DSDS/6747.50
2538Szymon Adaszkiewicz
Tadeusz Stodulski
0.0
1.5
LDWP/27047.18
2611Waldemar Majewski
Wojciech Skonieczny
4.0
5.0
DSDS/6746.94
271Ryszard Rolka
Barbara Radomska
5.0
4.0
DSDS/6746.74
2818Halina Święch
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4046.62
2920Jan Truniarz
Zbigniew Gruszecki
1.5
4.0
MPMP/4045.78
3036Wioletta Kaźmierczak
Martyna Śnieg
0.5
0.5
LDWP/27043.98
313Małgorzata Robak
Andrzej Robak
3.0
4.0
DSDS/6742.50
3227Adam Kutszyński
Władysław Ziobro
1.5
4.0
MPMP/4541.40
3310Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6738.67
3419Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4036.61
3539Helena Czapczyk
Tymoteusz Bożyk
0.0
0.0
WP
LD
WP/270-0.6333.63
3614Zdzisław Baran
Romuald Gibała
0.0
0.0
MPMP/4031.40
3728Robert Wasyliw
Jan Jagielski
0.0
0.0
MPMP/4526.44

Statystyka ośrodków...