Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 255: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1252: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 11NS 3 CN H7= 11078.24
1252: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 12NS 3 SS H4+1 17030.92
2247: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 5EW 3 CE H8= 11070.61
2247: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 6EW 3 NTN SQ+2 46029.39
3254: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 17NS 2 NTN H5= 12076.33
3254: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP 18NS 4 SE HK= 42065.91
4249: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 21NS 3 NTN HA+1 63083.97
4249: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 22NS 1 NTE SJ-2 20075.19
5243: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 9EW 4 HE SQ-1 10044.28
5243: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 10EW 3 SS DK= 14062.21
6253: T. Dziadykiewicz - A. Buchholz, 3.5, WP 15NS 3 HN CA+1 17077.27
6253: T. Dziadykiewicz - A. Buchholz, 3.5, WP 16NS 5 HN SA-2 10086.47
7250: E. Dota - L. Zembrowski, 6.5, WP 23EW 3 SW DQ+2 20036.36
7250: E. Dota - L. Zembrowski, 6.5, WP 24EW 3 SE DA= 14078.84
8251: J. Bajka - B. Podgórska, 9.0, WP 19EW 3 NTN S8-1 5078.03
8251: J. Bajka - B. Podgórska, 9.0, WP 20EW 2 NTE H8+2 18026.90
9244: H. Nowacki - W. Szczepaniak, 10.0, WP 25EW 1 SN D3+1 11059.54
9244: H. Nowacki - W. Szczepaniak, 10.0, WP 26EW 4 HW S5-3 30014.13
10256: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 1NS 4 HS DK+1 45056.49
10256: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 2NS 3 S xE HA+1 6300.76
11245: P. Busse - J. Mścisz, 32.0, SL/WP 7EW 1 SW C5+2 14052.67
11245: P. Busse - J. Mścisz, 32.0, SL/WP 8EW 3 SW H5= 14046.95
12248: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 3NS 3 NTS C8= 40029.17
12248: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 4NS 2 S xW H7= 6700.77
13246: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 13EW 5 DW SQ-1 10025.00
13246: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 14EW 5 C xW S5-1 10021.21
 +/-
 WYNIK50.29
 MIEJSCE135