Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 254: A. Proniewicz - K. Krause, 8.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1249: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 9EW 2 NTW S7-2 20027.48
1249: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 10EW 4 SS DA-1 10087.78
2250: E. Dota - L. Zembrowski, 6.5, WP 11NS 3 NTN SJ-2 10035.50
2250: E. Dota - L. Zembrowski, 6.5, WP 12NS 5 H xE CK-2 30042.75
3255: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 17EW 2 NTN H5= 12023.67
3255: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 18EW 4 SE HK= 42034.09
4248: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 13NS 2 DE S9+2 13031.44
4248: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 14NS 4 S xS DK-2 30032.20
5256: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 23EW 5 CW HA+1 62065.15
5256: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 24EW 4 HN S7-2 10068.46
6244: H. Nowacki - W. Szczepaniak, 10.0, WP 21NS 2 H xE DK-1 10020.61
6244: H. Nowacki - W. Szczepaniak, 10.0, WP 22NS 3 NTN D4-1 5014.89
7247: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 15EW 1 NTN H3+1 12039.39
7247: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 16EW 5 DE SK+1 62071.05
8258: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 8.0, WP 1NS 4 HS DK+1 45056.49
8258: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 8.0, WP 2NS 4 SW C6= 42019.70
9246: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 5NS 1 NTW H3+1 12021.00
9246: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 6NS 3 NTN SQ+4 52093.89
10243: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 19EW 3 NTN H7-1 5078.03
10243: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 20EW 3 NTE H8= 60051.52
11257: J. Kopras - M. Kanikowski, 7.0, WP 25NS 2 HN CA+2 17072.90
11257: J. Kopras - M. Kanikowski, 7.0, WP 26NS 4 S xS H4-2 5008.78
12253: T. Dziadykiewicz - A. Buchholz, 3.5, WP 7EW 2 SW C2+1 14052.67
12253: T. Dziadykiewicz - A. Buchholz, 3.5, WP 8EW 2 SW S7+3 20084.35
13252: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 3EW 3 NTS D6+1 43041.29
13252: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 4EW 2 HN D10+1 14034.73
 +/-
 WYNIK46.53
 MIEJSCE188