Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 251: J. Bajka - B. Podgórska, 9.0, WP, WP/247

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1248: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 7NS 1 NTW SK+2 15021.76
1248: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 8NS 2 SW H7+1 14053.05
2253: T. Dziadykiewicz - A. Buchholz, 3.5, WP 17EW 2 NTS SA-1 5068.32
2253: T. Dziadykiewicz - A. Buchholz, 3.5, WP 18EW 3 NTW H9+2 46089.01
3246: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 15NS 3 HN CA= 14066.29
3246: M. Domagała - J. Lubczyński, 10.0, WP 16NS 5 S xS D9-2 30058.27
4247: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 9EW 3 NTW S6-3 30018.32
4247: R. Nowicki - J. Wędrychowicz, 16.0, WP 10EW 2 SN H2+2 17035.88
5252: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 21NS 4 CN HK= 13034.73
5252: A. Stefanowska - J. Kamiński, 5.5, WP 22NS 1 HE SJ-2 20075.19
6250: E. Dota - L. Zembrowski, 6.5, WP 25NS 2 SN D3= 11040.46
6250: E. Dota - L. Zembrowski, 6.5, WP 26NS 3 SS C7+1 17064.12
7243: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 13EW 3 DW SQ+1 13068.56
7243: P. Boroń - J. Łaniewska, 6.0, WP 14EW 5 S xS DA-3 50094.32
8255: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 19NS 3 NTN S8-1 5021.97
8255: P. Tyranowski - P. Surdyk, 8.0, WP 20NS 2 NTE H8+2 18073.10
9245: P. Busse - J. Mścisz, 32.0, SL/WP 1EW 4 HS DK+1 45043.51
9245: P. Busse - J. Mścisz, 32.0, SL/WP 2EW 4 S xE HA-2 30018.94
10249: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 23EW 4 H xN DA-1 20036.36
10249: Z. Szczerkowska - M. Szukała, 22.0, WP 24EW 4 H xN S8= 5901.93
11256: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 3EW 3 NTS S6+1 43041.29
11256: Z. Wierzbicki - K. Buzała, 9.0, LD 4EW 3 HN D6= 14034.73
12257: J. Kopras - M. Kanikowski, 7.0, WP 5NS 2 DW C5-1 5066.41
12257: J. Kopras - M. Kanikowski, 7.0, WP 6NS 3 NTN S3+2 46070.61
13258: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 8.0, WP 11EW 3 NTN SJ-2 10064.50
13258: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 8.0, WP 12EW 3 SS H4+1 17069.08
 +/-
 WYNIK51.18
 MIEJSCE119