Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 212: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL 17NS 3 H xE C4-3 50097.70
1200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL 18NS 4 SE HK= 42065.91
2202: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 9NS 4 H xW D2-1 20072.52
2202: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 10NS 4 HN D8-1 10012.22
3204: J. Mysłowska - J. Danel, 1.5, SL 15NS 4 DW HA-2 10050.76
3204: J. Mysłowska - J. Danel, 1.5, SL 16NS 4 HN SA-1 5092.48
4207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL 25EW 4 HN D3= 4208.40
4207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL 26EW 4 HW S6-3 30014.13
5216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 11NS 3 CN HJ= 11078.24
5216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 12NS 5 H xE CK-3 50050.76
6215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 23NS 5 CW HA+1 62034.85
6215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 24NS 4 HS C10-2 10031.54
7214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 21EW 4 SN HK= 62025.96
7214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 22EW 1 NTE S6-1 10065.65
8217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 19EW 3 NTN H7-1 5078.03
8217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 20EW 3 NTE S4+1 63073.48
9203: J. Kozula - M. Gacek, 7.0, SL 7NS 1 NTE H4+1 12073.28
9203: J. Kozula - M. Gacek, 7.0, SL 8NS 4 SW S7+1 4503.44
10213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 5NS 2 SS DA-2 2006.11
10213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 6NS 3 NTN SQ+4 52093.89
11206: T. Nędzi - A. Pietrzak, 16.0, SL 3EW 3 NTN D6+1 43041.29
11206: T. Nędzi - A. Pietrzak, 16.0, SL 4EW 3 HN S6= 14034.73
12208: A. Szatan - D. Szatan, 4.5, SL 1EW 5 HN DK-1 5093.89
12208: A. Szatan - D. Szatan, 4.5, SL 2EW 4 HN DJ-2 20071.59
13210: A. Fedko - J. Suchy, 0.0, SL 13EW 2 SW H10= 11046.59
13210: A. Fedko - J. Suchy, 0.0, SL 14EW 3 NTE SQ-4 2009.85
 +/-
 WYNIK51.05
 MIEJSCE122