Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 209: A. Kocurek - T. Kocurek, 1.5, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1204: J. Mysłowska - J. Danel, 1.5, SL 19EW 3 NTN S8-1 5078.03
1204: J. Mysłowska - J. Danel, 1.5, SL 20EW 2 SW C7+1 1406.82
2216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 5NS 3 DE HQ-2 10083.20
2216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 6NS 5 DN SQ= 40035.88
3215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 17NS 1 NTN H9= 9048.09
3215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 18NS 4 SE HK+1 45029.17
4214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 15EW 3 CW SJ-2 10049.24
4214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 16EW 5 H xN SA-2 30041.73
5217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 13EW 3 DE S9= 11046.59
5217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 14EW 6 HE SQ-1 5031.44
6200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL 1NS 4 SN H3+1 45056.49
6200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL 2NS 3 HN D5+1 17075.38
7213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 27NS 4 HE CJ= 42076.34
7213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 28NS 2 NTN H5+2 18073.67
8203: J. Kozula - M. Gacek, 7.0, SL 25EW 4 HN D3-1 5076.33
8203: J. Kozula - M. Gacek, 7.0, SL 26EW 4 HW C10-1 10048.47
9205: M. Zarębski - Ł. Stworzewicz, 6.0, SL 23EW 5 D xE C2+2 115098.86
9205: M. Zarębski - Ł. Stworzewicz, 6.0, SL 24EW 4 H xN DJ-1 10068.46
10207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL 7EW 4 SW C7-1 1005.35
10207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL 8EW 4 SW D2= 42091.60
12211: B. Mojżesz - K. Lichawski, 16.0, SL 11NS 3 NTN SJ-2 10035.50
12211: B. Mojżesz - K. Lichawski, 16.0, SL 12NS 3 SS H2= 14020.61
13199: M. Dominik - J. Szymla, 3.0, MP 3NS 5 CS S5-1 506.82
13199: M. Dominik - J. Szymla, 3.0, MP 4NS 4 HS D5-1 10023.67
14201: J. Rebajn - P. Vinci, 5.0, SL 9NS 3 S xN H5-1 10037.41
14201: J. Rebajn - P. Vinci, 5.0, SL 10NS 3 HN D5+1 17064.12
 +/-
 WYNIK50.36
 MIEJSCE132