Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 13NS 4 DE S10= 13031.44
1215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 14NS 6 HE SQ-2 10078.79
2214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 11EW 4 CN S6-1 5043.13
2214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 12EW 4 SS H7= 62027.48
3217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 9EW 3 DE SQ-1 10044.28
3217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 10EW 2 SS DK+1 14062.21
4212: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 25NS 4 HN D3= 42091.60
4212: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 26NS 4 HW S6-3 30085.87
5213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 23NS 5 DE HA+1 62034.85
5213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 24NS 2 HS DK= 11068.07
6201: J. Rebajn - P. Vinci, 5.0, SL 21EW 3 NTN HA+1 63016.03
6201: J. Rebajn - P. Vinci, 5.0, SL 22EW 1 HE S10-1 10065.65
7203: J. Kozula - M. Gacek, 7.0, SL 19EW 3 NTN S8= 40029.17
7203: J. Kozula - M. Gacek, 7.0, SL 20EW 3 NTW H8+2 66095.07
8205: M. Zarębski - Ł. Stworzewicz, 6.0, SL 3EW 3 CS D7+2 15089.39
8205: M. Zarębski - Ł. Stworzewicz, 6.0, SL 4EW 3 HN S5= 14034.73
10209: A. Kocurek - T. Kocurek, 1.5, SL 7NS 4 SW C7-1 10094.65
10209: A. Kocurek - T. Kocurek, 1.5, SL 8NS 4 SW D2= 4208.40
11211: B. Mojżesz - K. Lichawski, 16.0, SL 27NS 4 SW C4+1 45030.59
11211: B. Mojżesz - K. Lichawski, 16.0, SL 28NS 4 SS S8= 62092.49
12199: M. Dominik - J. Szymla, 3.0, MP 5NS 1 NTW H3-1 5066.41
12199: M. Dominik - J. Szymla, 3.0, MP 6NS 3 NTN S3+1 43052.67
13202: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 15EW 3 S xS H2-3 800100.00
13202: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 16EW 5 CE H2+1 62071.05
14216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 1NS 4 HS DK+2 48091.22
14216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 2NS 4 SW HQ= 42019.70
 +/-
 WYNIK58.65
 MIEJSCE28