Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 205: M. Zarębski - Ł. Stworzewicz, 6.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 5EW 1 NTW S6+1 12079.00
1217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 6EW 3 NTN S3+2 46029.39
2210: A. Fedko - J. Suchy, 0.0, SL 21NS 3 NTN HA+1 63083.97
2210: A. Fedko - J. Suchy, 0.0, SL 22NS 3 NTN H4-1 5014.89
3213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 19NS 3 NTN H9+1 43086.36
3213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 20NS 1 DE D4= 7096.21
4199: M. Dominik - J. Szymla, 3.0, MP 17EW 3 CS SA-1 5068.32
4199: M. Dominik - J. Szymla, 3.0, MP 18EW 3 NTW H3+2 46089.01
5201: J. Rebajn - P. Vinci, 5.0, SL 15EW 3 CE C6-2 10049.24
5201: J. Rebajn - P. Vinci, 5.0, SL 16EW 5 CE H7+1 62071.05
6203: J. Kozula - M. Gacek, 7.0, SL 27EW 4 HW S2+1 45069.41
6203: J. Kozula - M. Gacek, 7.0, SL 28EW 4 SS S9= 6207.51
8207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL 3NS 3 CS D7+2 15010.61
8207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL 4NS 3 HN S5= 14065.27
9209: A. Kocurek - T. Kocurek, 1.5, SL 23NS 5 D xE C2+2 11501.14
9209: A. Kocurek - T. Kocurek, 1.5, SL 24NS 4 H xN DJ-1 10031.54
10211: B. Mojżesz - K. Lichawski, 16.0, SL 1NS 4 HS DK= 42023.67
10211: B. Mojżesz - K. Lichawski, 16.0, SL 2NS 4 S xE HA= 5907.96
11200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL 11EW 3 CN SJ= 11021.76
11200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL 12EW 4 HE CK-1 5086.64
12216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 25NS 2 HN D3+2 17072.90
12216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 26NS 4 HW S5-3 30085.87
13215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 9NS 4 HE SQ+1 6501.15
13215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 10NS 1 NTN D3-1 10012.22
14214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 7EW 2 SW C5= 11019.85
14214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 8EW 2 SW H5+1 14046.95
 +/-
 WYNIK47.38
 MIEJSCE175