Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 202: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1210: A. Fedko - J. Suchy, 0.0, SL 11EW 5 CN SJ-2 10064.50
1210: A. Fedko - J. Suchy, 0.0, SL 12EW 4 SS H4-1 10092.74
2212: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 9EW 4 H xW D2-1 20027.48
2212: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 10EW 4 HN D8-1 10087.78
3200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL 21EW 3 CN HA+1 13065.27
3200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL 22EW 1 HE SJ-2 20024.81
5204: J. Mysłowska - J. Danel, 1.5, SL 25NS 4 H xN D3-1 1008.78
5204: J. Mysłowska - J. Danel, 1.5, SL 26NS 2 HW S6+1 14029.39
6206: T. Nędzi - A. Pietrzak, 16.0, SL 17NS 2 NTN H9-4 2001.15
6206: T. Nędzi - A. Pietrzak, 16.0, SL 18NS 4 SE HK+2 4804.93
7208: A. Szatan - D. Szatan, 4.5, SL 23NS 5 CW HA+1 62034.85
7208: A. Szatan - D. Szatan, 4.5, SL 24NS 3 S xE HA= 5302.32
8211: B. Mojżesz - K. Lichawski, 16.0, SL 5EW 3 CE H8= 11070.61
8211: B. Mojżesz - K. Lichawski, 16.0, SL 6EW 3 NTN C4+2 46029.39
9216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 19NS 1 HE C10-2 20058.33
9216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 20NS 3 NTE H6+2 6604.93
10215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 3NS 3 NTS D6= 40029.17
10215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 4NS 3 HN S6= 14065.27
11214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 1EW 4 HS DK+1 45043.51
11214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 2EW 3 SE HA= 14059.09
12217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 27EW 4 HW CA+1 45069.41
12217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 28EW 2 HN C9+1 14041.50
13207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL 15NS 3 S xS H2-3 8000.00
13207: K. Gawron - Z. Pędziałek, 1.5, -/SL 16NS 5 CE H2+1 62028.95
14213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 13NS PASS 064.39
14213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 14NS 4 S xS DA-1 10051.89
 +/-
 WYNIK40.79
 MIEJSCE249