Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 200: T. Zawada - B. Ficek, 2.0, SL, SL/106

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1212: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 17EW 3 H xE C4-3 5002.30
1212: T. Kłys - J. Pustelnik, 12.0, WP/SL 18EW 4 SE HK= 42034.09
3202: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 21NS 3 CN HA+1 13034.73
3202: M. Pająk - L. Zieliński, 4.0, SL 22NS 1 HE SJ-2 20075.19
4204: J. Mysłowska - J. Danel, 1.5, SL 13NS 3 DW SQ= 11053.41
4204: J. Mysłowska - J. Danel, 1.5, SL 14NS 4 S xS DA-2 30032.20
5206: T. Nędzi - A. Pietrzak, 16.0, SL 19NS 1 NTN H7+1 12040.91
5206: T. Nędzi - A. Pietrzak, 16.0, SL 20NS 2 NTE H8+2 18073.10
6209: A. Kocurek - T. Kocurek, 1.5, SL 1EW 4 SN H3+1 45043.51
6209: A. Kocurek - T. Kocurek, 1.5, SL 2EW 3 HN D5+1 17024.62
7216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 15NS 4 DE HQ-2 10050.76
7216: A. Pietrzyk - J. Ujma, 17.0, OP/SL 16NS 5 CW HA+1 62028.95
8215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 27NS 4 HW H4+1 45030.59
8215: P. Kamiński - J. Stworzewicz, 17.0, SL 28NS 3 NTN S7= 60081.56
9214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 25EW 4 HN D3-2 10091.22
9214: L. Krzeczek - K. Cios, 18.0, SL 26EW 5 HW S5-4 4009.16
10217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 23EW 4 HN DA-1 10017.05
10217: B. Madej - J. Sieczkowski, 7.5, OP 24EW 4 HN DJ-1 5053.08
11205: M. Zarębski - Ł. Stworzewicz, 6.0, SL 11NS 3 CN SJ= 11078.24
11205: M. Zarębski - Ł. Stworzewicz, 6.0, SL 12NS 4 HE CK-1 5013.36
12213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 9NS 2 SN C8+1 14066.79
12213: J. Trojanowska - B. Sadlik, 0.0, SL 10NS 2 SS DA= 11024.81
13208: A. Szatan - D. Szatan, 4.5, SL 7EW 1 NTN C4-2 20088.16
13208: A. Szatan - D. Szatan, 4.5, SL 8EW 3 SE H5+1 17072.52
14210: A. Fedko - J. Suchy, 0.0, SL 5EW 3 HN CA-1 10062.59
14210: A. Fedko - J. Suchy, 0.0, SL 6EW 4 DN SQ+1 15086.64
 +/-
 WYNIK48.83
 MIEJSCE155