Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 192: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1189: M. Wróblewski - S. Chruścicki, 7.0, PM 17EW 3 NTS S5= 4005.73
1189: M. Wróblewski - S. Chruścicki, 7.0, PM 18EW 4 SE HK= 42034.09
2175: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM 19EW 3 NTN H7-1 5078.03
2175: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM 20EW 2 NTE H6+3 21042.42
3176: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM 21EW 3 SN HK+1 17046.95
3176: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM 22EW 1 HE SJ-1 10065.65
4177: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 23EW 5 CW DQ+2 64079.54
4177: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 24EW 4 HN S7-1 5053.08
4178: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 25EW 2 HN D4+3 20018.32
4178: J. Lew - A. Matyjas, 17.0, PM 26EW 4 HW S5-2 20026.72
4179: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 12.0, LB/ZP 27EW 4 HE D4+1 45069.41
4179: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 12.0, LB/ZP 28EW 3 NTS DQ-1 10070.03
4180: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 29EW 3 CN S9+1 13089.36
4180: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 30EW 3 NTE DQ-3 15021.66
5181: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.5, PM 1EW 4 HS DK-1 5093.89
5181: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.5, PM 2EW 4 SxW S7= 59092.04
6182: T. Panek - J. Stanisławowicz, 0.0, PM 3EW 3 NTS D6= 40070.83
6182: T. Panek - J. Stanisławowicz, 0.0, PM 4EW 4 HS DA-1 10076.33
7183: D. Milewski - M. Piętak, 4.0, PM 5EW 2 HN S3-1 10062.59
7183: D. Milewski - M. Piętak, 4.0, PM 6EW 3 NTN S2+3 49012.98
8184: A. Sękowski - J. Przybyszewski, 29.0, PM 7EW 2 HS DT-1 10012.22
8184: A. Sękowski - J. Przybyszewski, 29.0, PM 8EW 2 SW H5= 11027.48
9185: R. Kamiński - Ł. Kuczewski, 6.0, PM 9EW 3 NTW S6-3 30018.32
9185: R. Kamiński - Ł. Kuczewski, 6.0, PM 10EW 4 HS DA= 6209.93
10186: K. Antas - M. Barylewski, 37.0, PM/WP 11EW 4 CN SJ-1 5043.13
10186: K. Antas - M. Barylewski, 37.0, PM/WP 12EW 4 SS H4= 62027.48
11187: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 13EW 4 HS S7-1 10039.02
11187: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 14EW 5 HxE SK-1 10021.21
12188: M. Kryniewski - E. Monkiewicz, 10.0, PM 15EW 2 DW SJ= 9071.21
12188: M. Kryniewski - E. Monkiewicz, 10.0, PM 16EW 4 SxN DA-1 10013.53
 +/-
 WYNIK46.44
 MIEJSCE195