Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 184: A. Sękowski - J. Przybyszewski, 29.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1177: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 3NS 3 NTN H6+1 43058.71
1177: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 4NS 2 HN C6+1 14065.27
2181: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.5, PM 15EW 3 DxW SJ= 47094.69
2181: M. Bednarczyk - S. Szejko, 9.5, PM 16EW 3 DE C2+3 17024.81
2190: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 27EW 4 HE CJ= 42023.66
2190: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 28EW 4 NTS D5-2 20097.34
3197: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 13EW 4 DW SQ+1 15095.07
3197: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 14EW 4 SxS DK-2 30067.80
5187: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 21NS 3 NTN HA+1 63083.97
5187: M. Samet - A. Kasprzak, 20.0, PM 22NS 1 NTN H5+1 12053.05
5195: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 25NS 2 HN D3= 11040.46
5195: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 26NS 4 HW S5-2 20073.28
6191: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 9NS 4 SxN HT-2 30018.71
6191: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 10NS 2 HS DA+2 17064.12
7194: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 23EW 4 HxN DA-1 20036.36
7194: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 24EW 4 HN DJ= 42012.31
8192: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM 7NS 2 HS DT-1 10087.78
8192: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM 8NS 2 SW H5= 11072.52
8176: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM 17EW 1 NTN H9+1 12023.67
8176: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM 18EW 4 SE HQ= 42034.09
9193: J. Liszewski - W. Niewiński, 0.0, PM 11NS 3 CN SJ= 11078.24
9193: J. Liszewski - W. Niewiński, 0.0, PM 12NS 4 SS H4= 62072.52
10198: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 19EW 2 HE S7= 11095.83
10198: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 20EW 3 NTE S4+1 63073.48
10183: D. Milewski - M. Piętak, 4.0, PM 29EW 3 NTN S9+1 63040.55
10183: D. Milewski - M. Piętak, 4.0, PM 30EW 3 CE S9-1 5072.04
11185: R. Kamiński - Ł. Kuczewski, 6.0, PM 1NS 4 HS DK+1 45056.49
11185: R. Kamiński - Ł. Kuczewski, 6.0, PM 2NS 4 SxW HQ= 5907.96
12196: M. Niesłuchowski - P. Szczygieł, 9.0, PM/SW 5EW 3 HN S2-1 10062.59
12196: M. Niesłuchowski - P. Szczygieł, 9.0, PM/SW 6EW 3 NTS S6+2 46029.39
 +/-
 WYNIK57.23
 MIEJSCE45