Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 176: M. Giełczyński - T. Czekała, 3.0, PM, PM/166

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1191: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 23NS 5 HxN DA-3 8007.58
1191: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 24NS 3 SE HA+1 17011.93
2198: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 3EW 3 NTS S6= 40070.83
2198: A. Piwakowski - O. Zieliński, 0.5, PM 4EW 3 NTN D6-2 20095.41
3192: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM 21NS 3 SN HK+1 17053.05
3192: E. Pinkiewicz - W. Warzała, 24.0, PM 22NS 1 HE SJ-1 10034.35
3193: J. Liszewski - W. Niewiński, 0.0, PM 25NS 3 CW H7-1 10034.35
3193: J. Liszewski - W. Niewiński, 0.0, PM 26NS 3 SS C7= 14061.45
5175: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM 13EW 3 DW SQ+1 13068.56
5175: J. Lech - D. Wiktorko, 6.5, PM 14EW 5 SxS DK-2 30067.80
6177: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 15NS 1 NTE S6-1 5035.99
6177: K. Dominiak - W. Kaliński, 21.0, PM 16NS 5 HxN SA-2 30058.27
6188: M. Kryniewski - E. Monkiewicz, 10.0, PM 29EW 1 NTS SJ+3 18079.91
6188: M. Kryniewski - E. Monkiewicz, 10.0, PM 30EW 3 NTE D3-4 2005.92
7196: M. Niesłuchowski - P. Szczygieł, 9.0, PM/SW 19EW 3 NTN S8= 40029.17
7196: M. Niesłuchowski - P. Szczygieł, 9.0, PM/SW 20EW 2 NTE H8+2 18026.90
8190: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 11EW 4 CN SJ-1 5043.13
8190: D. Żabicka - J. Kobylarski, 12.0, PM 12EW 4 SS H4= 62027.48
8184: A. Sękowski - J. Przybyszewski, 29.0, PM 17NS 1 NTN H9+1 12076.33
8184: A. Sękowski - J. Przybyszewski, 29.0, PM 18NS 4 SE HQ= 42065.91
8197: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 27EW 4 HE CJ+1 45069.41
8197: A. Chrenowski - A. Chrenowska, 17.0, PM 28EW 4 HN C8-1 10070.03
9179: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 12.0, LB/ZP 5NS 3 HS SK-2 2006.11
9179: P. Gruszczyński - R. Góralczyk, 12.0, LB/ZP 6NS 5 DN SQ= 40035.88
10195: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 9NS 4 SxN HT-1 10037.41
10195: L. Suszka - D. Zieliński, 9.0, PM 10NS 2 SS DK+2 17064.12
11194: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 7EW 2 SW D3+1 14052.67
11194: W. Janicki - S. Walerowicz, 32.0, WP 8EW 4 SW H9-1 5015.65
12183: D. Milewski - M. Piętak, 4.0, PM 1EW 5 HS DQ-1 5093.89
12183: D. Milewski - M. Piętak, 4.0, PM 2EW 4 SxW HA= 59092.04
 +/-
 WYNIK49.72
 MIEJSCE143