Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 153: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 15EW 2 HN H3-1 10076.89
1140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 16EW 5 DxE H7+1 95089.10
2137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 11EW 4 CN S3-1 5043.13
2137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 12EW 4 SS H3= 62027.48
2139: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 25NS 2 SN D3+2 17072.90
2139: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 26NS 4 SxS H3-1 20019.85
3156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 3NS 3 NTS D6+2 46089.77
3156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 4NS 2 HN C6+1 14065.27
4133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 7EW 2 SE C5-1 1005.35
4133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 8EW 4 SE H5= 42091.60
4148: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 13.0, MP 27EW 3 HE SK+1 1706.09
4148: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 13.0, MP 28EW 3 NTS D3-1 10070.03
5138: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 1NS 5 HS DK= 45056.49
5138: J. Natorski - R. Podsiadły, 9.0, MP 2NS 3 SW C6+1 17036.74
8147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 19NS 3 NTN DQ= 40070.83
8147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 20NS 3 NTE H7= 60048.48
9150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 5NS 1 NTW S6= 9049.24
9150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 6NS 3 NTN SQ+2 46070.61
9136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 23EW 5 CW DQ+2 64079.54
9136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 24EW 3 HS S6+1 17025.00
10142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 13EW 3 DW D7+1 13068.56
10142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 14EW 4 SxS DK-2 30067.80
10146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 21NS 3 HxE DK-2 30062.98
10146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 22NS 2 NTE H2-1 10034.35
11144: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP 17EW 2 NTS HQ-1 5068.32
11144: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP 18EW 4 SE HK= 42034.09
12151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 9NS 5 HE SQ-3 30081.68
12151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 10NS 2 SS DA+2 17064.12
 +/-
 WYNIK56.30
 MIEJSCE59