Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 152: J. Gurgul - R. Śmiałek, 9.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1141: A. Brodowski - T. Garbacik, 13.0, MP 17EW 2 SS D6= 11037.79
1141: A. Brodowski - T. Garbacik, 13.0, MP 18EW 4 SE HK+1 45070.83
2144: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP 19NS 1 HE S2= 8010.61
2144: J. Stasica - G. Superson, 24.0, MP 20NS 3 NTE S4+1 63026.52
3147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 9NS 4 HE SQ= 6206.11
3147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 10NS 4 HS DA= 62090.07
4136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 13EW 2 HN SA+1 14010.23
4136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 14EW 5 HE SQ= 45087.12
5142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 3EW 3 CS C8+2 15089.39
5142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 4EW 4 HN DT-1 10076.33
5146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 11NS 2 CN HJ+1 11078.24
5146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 12NS 5 HxE CK-3 50050.76
6134: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 7EW 1 NTS SJ-2 20088.16
6134: M. Lankosz - A. Jurkiewicz, 14.0, MP 8EW 2 SW H5+1 14046.95
6150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 23NS 5 HxN DA-2 50051.14
6150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 24NS 4 SxE HA-2 30079.99
7151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 27NS 4 HE D4+1 45030.59
7151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 28NS 3 NTS D3-1 10029.97
8140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 5EW 1 NTW H3= 9050.76
8140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 6EW 3 NTN SQ+4 5206.11
9137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 1EW 4 HS DQ+1 45043.51
9137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 2EW 4 SxE HA= 59092.04
10148: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 13.0, MP 15NS 2 CW SJ-1 5035.99
10148: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 13.0, MP 16NS 5 HxN SA-2 30058.27
12156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 21NS 2 HE DK-2 10020.61
12156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 22NS 3 NTN H5-1 5014.89
12133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 25EW 4 HN D3-1 5076.33
12133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 26EW 4 SxN C7-1 20080.15
 +/-
 WYNIK51.41
 MIEJSCE117