Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 148: T. Stryszawski - A. Harasimowicz, 13.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 9EW 4 SS D5-1 5050.38
1137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 10EW 2 SN D3+1 14062.21
2156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 1NS 4 HS DK+1 45056.49
2156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 2NS 4 SxW HQ-1 10061.36
2155: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 23NS 5 HxN DA-2 50051.14
2155: M. Wilczyński - W. Rybka, 10.0, MP 24NS 4 HN DJ-1 5046.92
3133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 5EW 3 HxN S3-2 50099.23
3133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 6EW 3 NTN SQ+4 5206.11
4143: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 25EW 3 HN D2+1 17027.10
4143: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 26EW 4 SxS C7-1 20080.15
4153: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 27NS 3 HE SK+1 17093.91
4153: H. Samborek - W. Mizera, 6.0, MP/SL 28NS 3 NTS D3-1 10029.97
7147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 17NS 2 NTN H9-2 10012.60
7147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 18NS 4 SE HQ= 42065.91
8150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 3NS 3 NTN H4+1 43058.71
8150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 4NS 3 NTN S5-2 2004.59
8136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 21EW 2 HE DK-1 5083.20
8136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 22EW 3 NTN D5-2 10097.32
9142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 11EW 3 NTN SJ-3 15086.26
9142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 12EW 4 SN HK= 62027.48
9146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 19NS 3 NTN H3-1 5021.97
9146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 20NS 2 NTE S4+2 18073.10
10152: J. Gurgul - R. Śmiałek, 9.0, MP 15EW 2 CW SJ-1 5064.01
10152: J. Gurgul - R. Śmiałek, 9.0, MP 16EW 5 HxN SA-2 30041.73
11151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 7NS 1 SW C5+2 14047.33
11151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 8NS 4 SxW H5-1 10097.32
12140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 13EW 4 HS DK-1 10039.02
12140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 14EW 6 CxxW HQ-2 6000.00
 +/-
 WYNIK53.05
 MIEJSCE96