Turniej na maksy

Poniedziałek, 2 lipca 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 141: A. Brodowski - T. Garbacik, 13.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1152: J. Gurgul - R. Śmiałek, 9.0, MP 17NS 2 SS D6= 11062.21
1152: J. Gurgul - R. Śmiałek, 9.0, MP 18NS 4 SE HK+1 45029.17
2147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 7NS 2 SW C2+1 14047.33
2147: K. Latawiec - P. Stopa, 24.0, MP 8NS 2 SW D3+1 14053.05
3136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 11EW 3 NTN SJ-3 15086.26
3136: P. Stefanów - M. Sady, 14.0, MP 12EW 3 SN HA+1 17069.08
4142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 1EW 3 NTN S8+3 4901.53
4142: J. Jeleń - P. Skałacki, 9.5, MP 2EW 4 HN CJ+1 6503.79
4146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 9NS 3 SxN HT-1 10037.41
4146: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP 10NS 2 SS DA+2 17064.12
5139: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 5EW 1 NTW D5+1 12079.00
5139: R. Calik - E. Somogyi, 5.5, MP 6EW 3 NTN SQ+2 46029.39
5150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 21NS 3 CN HK+1 13034.73
5150: M. Adamczyk - A. Borek, 12.0, MP 22NS 3 NTN SQ-1 5014.89
7140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 3EW 3 NTS D3+1 43041.29
7140: L. Faber - R. Cieślik, 6.0, MP 4EW 3 NTN DT-2 20095.41
7151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 25NS 4 HN D2= 42091.60
7151: M. Krasowska - H. Święch, 11.0, MP 26NS 4 HW S5-2 20073.28
8137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 27EW 3 NTE CJ+1 43038.91
8137: T. Biernat - K. Gałka, 19.0, MP 28EW 2 SS DQ+2 17032.40
9143: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 13NS 3 DW SQ+2 1504.93
9143: C. Myszczyszyn - J. Szafraniec, 5.5, MP 14NS 4 DW SK-3 15087.50
11156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 19NS 3 NTN D5= 40070.83
11156: J. Brózda - M. Kołton, 13.0, MP 20NS 2 NTE D6+2 18073.10
12135: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 15EW 1 NTE ST-1 5064.01
12135: E. Stefanów - S. Jaros, 7.5, MP 16EW 5 CE H8+1 62071.05
12133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 23EW 4 SE C2= 62065.15
12133: A. Jezioro - Z. Przeginiak, 25.0, MP 24EW 4 SxE C7-2 30020.01
 +/-
 WYNIK51.48
 MIEJSCE116